Сьогодні вночі, о 0.37, на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик – на Рахівщині на автошляху між смт Ясіня та с. Лазещина Audi злетіло у кювет. На виклик виїхала бригада № 1201 у складі фельдшера Нелі Піцур та водія Василя Стефурака.

Під час ДТП найбільше постраждав водій – 48-річний чоловік отримав відкритий перелом правої стегневої кістки. Його та 49-річну пасажирку працівники «екстренки» дістали з понівеченої автівки. Ще троє пасажирів (серед яких двоє братів 11 та 14 років) звільнились самотужки…

Фельдшерка оглянула учасників ДТП і надала догоспітальну допомогу травмованим. Всіх їх «швидка» доставила до приймального відділення Рахівської районної лікарні.

Як повідомила в.о. завідувача відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги Корнелія Беркела, всіх учасників ДТП було додатково обстежено фахівцями медзакладу. Водія з переломом госпіталізовано до травматологічного відділення Рахівської РЛ для подальшого оперативного лікування, а решту учасників ДТП відпущено додому на амбулаторне лікування. У них діагностовано незначні ушкодження – легкі забої різних частин тіла.

Про це інформує 103 Закарпаття.

Залишити відповідь