Днями у мережі з’явилась інформація про ймовірне побиття дитини, яка ходила до одного із центрів розвитку в Ужгороді. Жінка з родиною – переселенці з Харкова і наразі проживають в Ужгороді. 

Зі слів матері, блогери Тетяни Коряк, дівчинку у центрі розвитку штовхнула вихователька. А через це  у дитини на спині з правої сторони з’явились синці. 

Директор закладу заперечив звинувачення жінки у нанесенні ушкоджень її дитині. Він повідомив про наявність свідків, які бачили, що дівчинку не штовхали та не ображали. 

Разом з цим, у центрі розвитку заперечили усі звинувачення, висунуті на їхню адресу та відмовилися звільняти помічницю вихователя Каріну на вимогу блогерки. 

Згодом на інцидент відреагувала відома українська хореограф і танцівниця Ілона Гвоздьова. В Stories вона показала фото дитини, яку побили в ужгородському дитсадку.

Водночас, на думку деяких батьків, на цьому ж місці у дітей часто з’являються синці після качель зі спинкою чи спуску з гірки. Своїми думками закарпатці діляться і в соцмережах:

“Дивно, як дитину після садочку не переодягли, а тільки на другий день?! Як це потрібно було штовхнути, щоб залишилась така садина?! Коли штовхають такі синці не залишаються, синці такого типу з’являються від стиску руками. Много питань, мало відповіді”, – написала свою думку Елеонора Елеонора. 

“Дитина що 2 дні була не переодягнена, тим паче після садочку поскаржилась мамі, а їй гулянки важливіші, дивно якось, схоже більше на піар”, – висловилась Галька Кофель.

Також люди пишуть і про ймовірні проблеми в сім’ї дитини:

“Це мали катувати дитину вдень і вночі, щоб мала страх! Можливо щось дома не так, що в дитини страх!”, – обурюється Богдана Майдан.

Закарпатці вважають, що блогерка влаштувала собі піар:

“Це тупий самопіар з використанням власної дитини. Чому не повела блогермама дитину до лікаря, зняла побої, написала заяву у відповідні органи? А дома сама пічкає дитину лікарствами, і пише про Ужгород свої припущення негативні…”, –  написала

Юлій Тар.

Разом з цим, закарпатці обурюються, що під час війни, коли люди гинуть за Україну, біженці розважаються на Закарпатті:

“Мало того що дитина не доглянута так ще під час війни переселенці гулянки влаштовують! Це просто на голову не налазить!”, – злиться Хельга Лак.

Відзначимо, що у поліції вже відкрили провадження за ч.1 ст.125. Судово-медична експертиза повинна встановити характер та ступінь отриманих ушкоджень. 

Водночас відомо, що директор також готується звернутись до правоохоронців із заявою про наклеп та до органів опіки для перевірки умов, в яких виховується дитина.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь