У 8 місяців два страшні діагнози – Spina bifida та гідроцефалія: маленький Дмитрик із села Горінчово важкохворий. 

Лікарі не категоричні: оперувати дитину можна, але потрібні чималі гроші. Батьки просять усіх небайдужих допомогти врятувати сина.

Людмила – молода мама із с. Горінчово на Хустщині. Розповідає, її вагітність протікала нормально, на УЗД лікарі не казали, що немовля має якісь вади. Однак Дмитрик з’явився на цей світ з вродженим захворюванням – Spina bifida (або відкрита спина) – вадою розвитку хребта.

Також у дитини діагностували гідроцефалією – водянку головного мозку. Мама хлопчика додає, медпрацівники Хустської райлікарні, де в неї проходили пологи, відразу переконували породіллю відмовитися від дитяти, мовляв, воно не виживе. Також пані Людмила зазначає, якби операцію зробили в перші дні життя, то наразі б Дмитрик почувався значно краще. 

Адже в жінки був кесарів розтин. Надалі ж лікарі не бралися за операцію на спину через великі ризики. Однак її зробити можна – в Києві або закордоном. Вартість її очевидно буде непідйомна для молодої сім′ї. Наразі ж батьки збирають документи і сподіваються на фінансову підтримку благодійників та небайдужих. 

Ви можете долучитися до благодійного збору і допомогти закарпатській сім′ї врятувати життя маленького Дмитрика. 

Реквізити: Ощадбанк 4790 7299 4425 2733 Крупська Людмила Олександрівна

Залишити відповідь