У соцмережі Фейсбук на сторінці Углянської Територіальної Громади повідомили, що загинув Петейчук Михайло Васильович, мешканець села Угля. Чоловіку було всього лиш 38 років, у нього попереду могло бути ще чимало щасливих моментів та багато років життя, але на жаль клята війна нікого не жаліє.

“Трагічна звістка днями знову сколихнула Углянську громаду.

У російсько-українській війні загинув житель села Угля, Тячівського району – Петейчук Михайло Васильович

Михайло Васильович народився 15 липня 1984 року. Після повномасштабного вторгнення пішов служити у Збройні Сили України, хоча раніше не служив у армії. Загинув внаслідок отриманих поранень.

Заради майбутнього поколінь, він віддав найцінніше, своє життя. Усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким захисника, який поклав своє життя за нашу волю і свободу. Склоняємо голови. Герої не вмирають!”, – зазначається у дописі на сторінці громади.

Лише минулого місяця мати поховала свого 29-річного сина, а сьогодні втратила і другого: На війні загинув закарпатець (ФОТО)
Лише минулого місяця мати поховала свого 29-річного сина, а сьогодні втратила і другого: На війні загинув закарпатець (ФОТО)

Лише минулого місяця мати поховала свого 29-річного сина і молодшого брата Михайла — Анатолія, а тепер їй знову доведеться пережити той жах і похоронити власну дитину — уже другу.

Залишити відповідь