Луганська «Зоря» не змогла обіграти закарпатський «Минай»

В рамках четвертого туру УПЛ відбувся матч між «Зорею» та «Минаєм» в Запоріжжі. Несподівана нічия принесла рівну кількість балів обом командам.

Сенсаційно завершилась зустріч опонентів зі сходу та заходу країни. Очікувалось, що поєдинок принесе луганській команді легкі три бали. Однак Результат гри вийшов несподіваним – матч в Запоріжжі закінчився безславною нічиєю для фаворита. Крім того, першими гол забили саме підопічні Василя Кобіна, котрі вважалися явним аутсайдером гри.

В першому таймі гра видалася не надто активною. Однак саме закарпатці запам’яталися небезпечними контратаками. На перерву команди пішли при рахунку 0:0.

Початок другого відрізку матчу порадував більш інтенсивною грою. Влучним пострілом в ворота суперників відмітився захисник Олег Горін на 53-ій хвилині зустрічі. Від поразки бронзового призера минулого розіграшу врятував Аллах’яр. Вийшовши на заміну, іранський форвард пробив Данилу Кучера. Забити гол у відповідь гравець «Зорі» зміг на 65-ій хвилині.

До самого фінального свистка луганчани штурмували ворота «Минаю», однак закарпатці все-таки втримали нічию. Наразі у «Зорі» після чотирьох зіграних турів чотири очки та дев’яте місце в таблиці УПЛ. Стільки ж балів набрав і «Минай», але у закарпатців залишилася ще одна гра в запасі. Поки команда займає десяте місце в таблиці.

Текстова трансляція матчу велась на сайті Рейтинг Букмекерів. З відгуками користувачів про ресурс можна ознайомитися тут