Звістку про загибель у боях з російськими окупантами ще одного Героя-закарпатця, військовослужбовця 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади повідомили у соціальній мережі Фейсбук.
“Вихованець Перечинської школи-інтернат (виріс без батьків), людина з великим серцем, талановитий інженер-майстер, волонтер, добродій, військовослужбовець 128 ОМБр, герой України – Миколай Гісен”,- написав користувач Vitalii Simonian.
![У війні з росією поліг Микола Гісен з Перечина (ФОТО)](https://zakarpattya.net.ua/postimages/news/2022/10/311707810_184496627438695_7579399028237446053_n.jpg)