Люди терпіли понад пів року, - у пологовому будинку Ужгорода медики терплять безгрошів’я
ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ

В Ужгородському пологовому будинку через невиплату зарплат близько 70 медиків на зборах висловили недовіру керівництву закладу. 

Про це повідомила акушерка-гінекологиня, учасниця зборів Вікторія Пантьо, передає Суспільне.

Люди терпіли це вже понад пів року. Затримки — від двох тижнів до двох місяців. Тобто, зарплата виплачується, але не вчасно. 31 серпня ми мали отримати зарплату, поки що її немає. Керівництво закладу має подавати звіти в Національну службу здоров’я і за виконані роботи відповідно до пакетів медичних послуг згідно з медичними гарантіями отримувати гроші. Колектив свою роботу виконує. Якщо, як ми припускаємо, звіти подаються невчасно і кошти на рахунку надходять із затримкою, то керівництву потрібно не боятися, а вийти до колективу і пояснити, що є такі проблеми. Цього за пів року жодного разу не було, попри неодноразові звернення, — повідомила лікарка.

При цьому дректор закладу Олег Онопко наразі перебуває за кордоном. Ситуацію прокоментувала його заступниця Тетяна Міцьо.

Колектив недовіру не висловлював. Збори, які відбулись 27 серпня, абсолютно не відповідали тому, що передбачено чинним законодавством, як збори трудового колективу. Були присутні від 25 на початку до 15 людей до закінчення зборів. А у нас працює 340 людей. Це була невеличка група, люди, які абсолютно не представляють інтереси всього колективу. Це не були делеговані з підрозділів члени колективу, це не була профспілкова організація, — розповіла Тетяна Міцьо.

Щодо ситуації із затримкою зарплати Міцьо повідомила: аванс у серпні працівники отримали, зарплату наразі очікують.

Поки що нам оплатили наші послуги, які ми здійснили у серпні. Ми ж отримуємо гроші від Національної служби здоров’я, чекаємо наразі кошти.

Залишити відповідь