Історією порятунку поділився користувач Roman Brylynskyi, який рухаючись на мотоциклі зі сторони вулиці Гагаріна на вулицю Руську став очевидцем цієї події.

"Лежала рівно на спині безтями і не дихала", - В Ужгороді небайдужі врятували жінку, яка втрачала свідомість

Жінка перейшовши дорогу схопилась за опору, яка тримає світлофор після чого знепритомніла, далі ж вона просто впала на край проїжджої частини. Такого повороту чоловік не очікував, людей поряд не було, вона йшла сама, до неї також підбіг чоловік з пляшкою води.

– “Прошу його викликати швидку, що власне він оперативно і зробив. Жінка лежала рівно на спині безтями і не дихала. Я повернув її на правий бік, (щоб язик не запав) вона важко, але почала відразу дихати та приходити до тями, поставив під голову якусь ганчірку яка була поряд з нею. Через хвилин 5 під’їхав екіпаж патрульних, який певно просто проїжджав повз, я все ще тримав її на боку (патрульні викликали швидку), якщо відпускав вона втрачала свідомість, далі під’їхала ще поліція питала чи це не я її збив (мотоцикл просто стояв поряд) відповідав, що ні. Жінка прийшла до тями тримала за руку і намагалась щось сказати, далі патрульні почали задавати їй прямі питання де можна відповісти “так” чи “ні” підбором питань вона сказала, що в косметичці у неї ліки, знайшли ліки, я підіймаю її вона сіла і періодично втрачала свідомість на буквально соті секунди, патрульні дали випити їй ліки”, – йдеться у дописі

За словами чоловіка, на місці зібралась купа народу, підбіг її син. Жінка почала вже розмовляти, під’їхала швидка. Син повідомив, що у неї підвищений тиск.

– “Так от до чого це все? Відразу пішли чутки, що мотоцикліст збив жінку, тому хочу попросити деяких людей розібратись у ситуації, а після поширювати якусь інформацію. Окремо хочу подякувати всім перехожим, патрульним! Всі реально молодці! Я не очікував, що у нас стільки не байдужих, це дійсно круто!” – йдеться у дописі

Залишити відповідь