Ми писали раніше, п’яний чоловік посварився із своєю 35-річною співмешканкою. 30-річний чоловік заподіяв жінці та її дітям тілесні ушкодження.

Від отриманих травм дівчинка 9 років та хлопчик 2 роки померли на місці. Жінка з тяжкими тілесними ушкодженнями госпіталізована до лікарні.

Зловмисника затримано, наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Місцеве видання розпитало близького родича постраждалої жінки пана Євгена розповів ексклюзивні подробиці вбивства, які йому відомі.

За словами Євгена, постраждала жінка є його сестрою, з якою він жив у Кам’янець-Подільську. 9-річна дівчинка була від талійця, який кинув її сестру в Італії, а хлопчик від іншого чоловіка, який зараз знаходиться у Тячеві.

Кров на стінах та розбиті стільці: подробиці вбивства двох дітей на Закарпатті

Євген розповідає, підозрюваний був вдома на батьківщині у постраждалої, спілкувався з усіма, і вони не помічали у нього неадекватної поведінки. Він їздив на заробітки, час від часу приїздив, приносив гроші.

“Багато не пив. Вмів зупинитись, не “шліфував” горілку пивом. За ним не спостерігалось зловживання алкоголем”, – зазначає брат постраждалої.

Пан Євген розказав, у той день Василь (підозрюваний, – ред.), його сестра та діти пішли відпочивати у сауну, в ресторанний комплекс “Оксана”, що у Тячеві.

Адміністратор сауни почула гуркіт і вирішила перевірити, що там сталось. Привідкривши двері, вона побачила розламані стільці та кров, а чоловік сказав не турбувати їх.

“Далі вона викликала адміністратора закладу, але той чоловік почав тікати, і його затримали охоронці. Потім викликали поліцію”,- розповів Євген.

За його словами судово-медична експертиза показала, що дітей дійсно били чи то стільцем чи то об стіну.

Кров на стінах та розбиті стільці: подробиці вбивства двох дітей на Закарпатті

Постраждала жінка, за словами Євгена, у лікарні. У свідомості. Про дітей ще не знає, тому Євген просить не турбувати сестру.

Батьки підозрюваного зазначили, що для них це дуже велике горе. Вони не тямлять чому так могло статись. Василь привіз жінку та дітей, і мав познайомити їх з ними…

Допис про побиття жінки та дітей опублікували у мережі Фейсбук й близькі загиблих.

Кров на стінах та розбиті стільці: подробиці вбивства двох дітей на Закарпатті

Також, у мережі публікують фотографії дітей які загинули.

Кров на стінах та розбиті стільці: подробиці вбивства двох дітей на Закарпатті

Джерело Mukachevo.net

Залишити відповідь