За ініціативи голови Закарпатської облдержадміністрації Анатолія Полоскова працює комунікативна група щодо вакцинальної кампанії в регіоні. 

Днями група здійснила планові виїзди у громади Тячівщини та Рахівщини, які мають найнижчі показники імунізації в області.  

Йдеться про Усть-Чорнянську, Нереснянську, Солотвинську, Ясінянську та Богданську ТГ.  

В останній, за словами регіональної координаторки вакцинальної кампанії проти COVID-19 в області Вікторії Тимчик, після візиту групи за один день щепилося 18 осіб. 

«18 вакцинованих за добу – це хороший показник, проте темпи вакцинації потрібно нарощувати. Тим паче якщо врахувати, що від початку вакцинальної кампанії в області тут зробили щеплення лише 607 осіб, що становить 5,7% від загальної кількості населення громади», – зауважила Вікторія Тимчик. 

Протягом двох днів комунікативна група разом із представниками РДА, органів місцевого самоврядування спілкувалася з місцевими підприємцями, директорами шкіл, керівниками релігійних організацій та іншими жителями громад. 

Роман Молдавчук, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА, показав учасникам зустрічей відео та фото з «ковідного» відділення Центру легеневих хвороб в Ужгороді: 

«Ці кадри змушують задуматися: чи варто жити й чекати, коли всі перехворіють, коли хтось інший вакцинується, чи коли під апаратом ШВЛ опиниться хтось, а не я. Ситуація з COVID-19 у наших руках, і від нас залежить, як швидко ми повернемося до звичного життя. Керівництво держави та області робить все для того, аби імунізація була зручною та доступною. Від населення потрібна лише свідомість, бажання та відповідальність за себе, своїх дітей та рідних». 

Представники комунікативної групи також відвідали пункти щеплення у громадах та поспілкувалися з медиками, які залучені до вакцинальної кампанії на місцях. 

Як зауважив заступник голови Ужгородської РДА Віталій Дупин, такі візити у ТГ області планують здійснювати й надалі, адже інформаційно-роз’яснювальна робота щодо вакцинації проти COVID-19 з населенням – ефективна та серед пріоритетів.Комунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громадиКомунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громадиКомунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громадиКомунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громадиКомунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громадиКомунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громадиКомунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громадиКомунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громадиКомунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громадиКомунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громадиКомунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громадиКомунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громадиКомунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громадиКомунікативна група щодо вакцинальної кампанії в Закарпатті здійснила планові виїзди у громади

Залишити відповідь