Разом із Анатолій Полосков – голова Закарпатської ОДА прибули на місце робіт з ліквідації наслідків паводку в с. Стебний Ясінянської територіальної громади, яке найбільше постраждало від негоди.

На жаль, Рахівський район періодично потерпає від паводків через розташування гірських населених пунктів.

Сьогодні руйнації, спричинені негодою, значні і потребують негайного реагування. Пошкоджено критичну інфраструктуру, лінії електромереж, з’єднувальні шляхопроводи через річку до будинків, зруйновано берегоукріплення та частково основну дорогу, яка з’єднує населені пункти.

У домогосподарствах фактично зруйновано підсобні прибудови, літні кухні, огорожі, гаражі та інше. Водою також знищено транспортні засоби, причепи.

На місці ліквідації наслідків паводку провели засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків негоди у Рахівському районі.

Заслухали доповіді начальника Головного управління ДСНС у Закарпатській області Романа Гудака, начальника Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Ярослава Колесника, голови РДА Олександра Небили та голови громади Андрія Делятинчука з питань оперативної обстановки у зоні паводку.

Віддали попередні розпорядження всім взаємодіючим структурам на виконання першочергових та пріоритетних заходів.

Особливу увагу звернули на домогосподарства, де проживають самотні люди похилого віку, які потребують першочергової допомоги та підтримки. Дали вказівку забезпечити постійну роботу психологів на місці ліквідації наслідків паводку.

Окремо поспілкувалися з місцевими жителями. Такого паводку та наслідків люди не бачили 80 років. Разом з тим усі вже в роботі – спільно зі службами працюють, розчищаючи власні домогосподарства.

Також провели нараду з особовим складом рятувальників та місцевих бригад волонтерів, які допомагають розбирати завали. Завдання всім зрозумілі. Часу не багато, адже погода може змінитися у будь-який момент.

Продовжуємо роботу з ліквідації наслідків паводку в районі. Ситуація перебуває під особистим контролем голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова, – написав на своїй сторінці у ФБ Ігор Шинкарюк

Національна поліція України
ДСНС України
Офіс Президента України

Залишити відповідь