9 липня, голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков разом із заступником Міністра розвитку громад та територій України Іваном Лукерею, народним депутатом Віталієм Безгіним та головою облради Олексієм Петровим відкрили конференцію «Карпати-30», щоб обговорити перспективи розвитку гірських територій Карпат.

За словами Анатолія Полоскова, у нашому регіоні 64 громади, більшість із яких – гірські. І стратегія розвитку кожної для керівництва області важлива.

«Тут окрема, складна логістика, погодні умови, труднощі з працевлаштуванням, тож цим громадам потрібна особлива увага та підтримка.

Зараз ми визначили рух у напрямку консолідації: головне – об’єднати в одну загальну стратегію всі існуючі», – зауважив очільник Закарпаття.

У межах конференції також запустять проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку», що спрямований на підвищення ефективності регіонального економічного розвитку в Карпатах.

На зустрічі також були присутні представники Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна Василь Хім’як, Програми транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна Наталія Ліхольот, Програми транскордонного співробітництва Румунія – Україна Юліан Андрієш, що мають за мету обговорити перспективи програм співпраці з Європейським Союзом найближчими роками.

До дискусій долучилися народні депутати України Михайло Лаба, Віталій Безгін, В’ячеслав Рубльов, Володимир Іванов, Олександр Аліксійчук, Іван Крулько, член Національної ради Словацької Республіки Мілош Сврчек, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, керівництво Львівської та Чернівецької областей, керівництво територіальних громад.

Залишити відповідь