Керівникам державних установ Закарпатської області приходить інформація- попередження, що потрібно робити у разі надзвичайної ситуації чи війни. Інформація, скоріше за все, буде розповсюджується не лише в області, але і по всій території України.

Будь-яка криза змінює наше повсякденне життя. Коли стається надзвичайна ситуація, прості речі, до яких ми звикли, швидко можуть стати недоступними. В сучасному світі, окрім військової загрози, поширилися атаки на критичну інфраструктуру, транспорт, IT-систему, комунікації тощо. Наприклад, в результаті атак можуть виникнути проблеми з медичними послугами, системами зв’язку та електропостачання. Що варто знати про інформаційну брошуру? 

Вона містить практичні поради, що враховують український та іноземний досвід, та рекомендації з інформаційної безпеки: поради до підготовки вдома; що робити в надзвичайній ситуації або в зоні бойових дій; як не стати жертвою дезінформації; що робити після отримання сигналу “УВАГА ВСІМ”; як підготувати “тривожну валізу”.

Брошура розроблена з ініціативи Центру разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями. 

До розробки долучилися й експерти Українського кризового медіа-центру. 

Оригінальні ілюстрації для брошури створив відомий ілюстратор Олександр Грехов. Зауважимо, що брошура розроблена Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпки при Міністерстві культури та інформаційної політики. 

У ній описані: 

  • Оборонні можливості України
  • Поради до підготовки вдома
  • Що робити в надзвичайній ситуації або в зоні бойових дій
  • Як не стати жертвою дезінформації .
  • Що робити після отримання сигналу «УВАГА ВСІМ»
  • Як підготувати «тривожну валізу»

Що ще варто пам’ятати про зони обстрілів?

 Дії під час

 а) обстрілів стрілецькою зброєю 

b) артобстрілах

 c) артилерійських обстрілів системами залпового вогню 

Що має бути в аптечці 

Пропонуємо і вам ознайомитися з інформацією

Немає опису.
Немає опису.
Немає опису.
Немає опису.
Немає опису.
Немає опису.
Немає опису.
Немає опису.
Немає опису.
Немає опису.
Немає опису.
Немає опису.
Немає опису.

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь