Закарпатських ромів, які вкрали 15 мішків цементу, затримали сьогодні вночі. Вони порушили правила дорожнього руху. Затримані помітно нервували

Інцидент трапився, 5 червня близько 2-ї години ночі. Патрульні зупинили гружовий транспорт через порушення правил дорожнього рух, та керманичі помітно занервували.

Поліцейські звернули на це увагу та прийняли рішення провести поверхневу перевірку.

Після чого виявили 15 мішків будівельного цементу.

На запитання правоохоронців про походження будматеріалів чоловіки пояснень не дали.

Однак, через деякий час один із можливих крадіїв все ж таки зізнався, що цемент вони з товаришем вкрали з будівництва новобудови.

Картоплю та цемент крадуть цигани від закарпатців
Картоплю та цемент крадуть цигани від закарпатців

Ужгородські патрульні виявили осіб, які, ймовірно, викрали 15 мішків цементу з будівництва вулиці Коритнянській.

Наразі справу передали слідчим Ужгородського відділку поліції.

Також у Перечинському районі місцеві жителі скаржаться на ромів, через те, що ті крадуть їх врожай та скошують траву на їх земельних ділянках.

Про це повідомляють жителі села Поршково, що на Перечинщині на своїх сторінках в Фейсбук.

Вони закликають селян збиратися на акції проти “меншин” та перекривати дороги, щоби звернути увагу місцевої влади на цю проблему.

Жителі Порошкова бідкаються, що правоохоронні органи не реагують на їх численні звернення та скарги, та планують діяти радикально.

З року в рік роми наче сарана здійснюють набіги на їх угіддя, крадуть врожай та скошують траву на земельних ділянках мешканців.

“Це проблема не однієї людини, а цілого села”, – стверджує Галина Сумкович.

“Шановні жителі нашого села у зв’язку з тим яка зарас склалась ситуація в нашому селі з так званими «меншинами» наша громада села хоче зібратися, перекривати дорогу, тому що наша влада та правоохоронні органи нас не чують та не реагують на наші звернення та скарги!!Просимо як омога більше зібратись!!! Тому що це проблема не лише одної людини ,а цілого села загалом. І притримуватись такої думки «Моя хата скраю я нічого незнаю» , тут не проходить!!”

Картоплю та цемент крадуть цигани від закарпатців

Як можна побачити з посту жінки, вона у віддчаї. Її обурення  підтримують односельчани, та також діляться власним досвідом зустрічі із непроханими гостями.

Вони також готові до рішучих дій.

Картоплю та цемент крадуть цигани від закарпатців

Іван Павлич піймав ромів на гарячому. Вони безсоромномно хазяйнували на його ділянці, про що він і розповів на своїй фейсбук сторінці.

Картоплю та цемент крадуть цигани від закарпатців

Залишити відповідь