Для того, щоб уважно подивитися все цікаве під час подорожі Карпатами, необов’язково ходити пішки або користуватися велосипедом. Можна з комфортом покататися на унікальному карпатському трамвайчику. Це дуже популярна розвага під час відпочинку в Карпатах восени або в будь-яку іншу пору року. Щоб розпочати маршрут, необхідно дістатися до смт. Вигода, що в Долинському районі. Саме тут і розпочинається туристичний маршрут.

Як відбувається поїздка на трамвайчику?

Трамвайчик невеликий, оскільки він призначений для поїздок у гірській місцевості пагорбами та у вузькому просторі. Транспортний засіб складається з компактного локомотива (де можуть поміститися дюжина людей) та двох вагонів. Вони відрізняються між собою:

Карпатський трамвайчик – особлива поїздка, сподобається кожному
  1. Перший дорожчий, проте комфортабельний і закритий. Тут є м’які сидіння. Ідеально підходить для відпочинку у дощові дні.
  2. Другий менш комфортабельний, проте відкритий, тому в ньому зручніше споглядати та фотографувати неймовірні краєвиди.

Чим Вам запам’ятається особливий маршрут трамваю карпатського?

Вам не треба пішки ходити карпатськими горами, щоб побачити все найкрасивіше. Карпатський трамвай проходить найекологічнішими та найкрасивішими місцями. Після придбання квитка Вас спочатку повезуть біля мальовничого берега відомої річки Мізунки.

Для того, щоб пасажири могли добре розглянути прекрасні пейзажі, машиніст трамвая робить періодичні зупинки. Де саме зупинятиметься цей цікавий маршрут?

  • Поруч із мостом, що розташований над річкою Мізунка.
  • Біля болота Ширковець.
  • Унікальні джерела із мінеральною водою «Горянка».
  • Каскад неймовірного за красою Мізунського водоспаду
  • Станція Дубовий Кут.

Коли їхатимете трамваєм маршрутом назад, то побачите багато хорошого. Наприклад, коли проїздите біля джерела «Дзюркач», то можете бачити санаторій «Джерело Прикарпаття». Це унікальне місце, де колись мали відпочинок у Карпатах восени космонавти під час реабілітації.

Також Ви зможете під час цієї поїздки побачити унікальні лісничі та справжні виробничі приміщення. Це допоможе познайомитися з особливостями стародавнього лісництва.

Цей маршрут карпатським трамваєм розрахований на один день, тому Ви не зможете сильно втомитися, а навпаки, наберетеся енергією для нових підкорених гірських масивів.

А якщо хочете продовжити споглядати красиву місцеву природу після маршруту, то можете зняти в Карпатах будиночок недорого. Для цього є будиночки котеджі «Над Фермою», в яких Вам захочеться перебувати все життя.

Залишити відповідь