Лише два питання викликали дискусію сьогодні під час сесії Ужгородської міськради – про ділянку на вулиці Замкові сходи та на вулиці Олександра Довженка,5. Після завершення засідання секретар міськради, яка сьогодні головувала, Андріана Сушко, прокоментувала їх ще раз детальніше.

“Звернення щодо земельної ділянки на вулиці Замкові сходи надійшло в наш Центр адміністративних послуг від одного з приватних підприємств, яке має за тією адресою будівлі. Звертатися з таких питань – це, безумовно, їхнє право. Проте оскільки ця територія – в центрі Ужгорода, в історичному ареалі, біля будівлі Хрестовоздвиженського кафедрального собору, депутати мали побоювання, що згодом там може йти мова про будівництво споруд, які не відповідають нашій історичній спадщині. Тому прийняли рішення про відмову.

Також з ініціативи міського голови Богдана Андріїва, який сьогодні у відрядженні, я, як секретар ради, дала протокольне доручення департаменту міського господарства та відділу землекористування підготувати проєкт про мораторій на виділення земельних ділянок в ареалі вулиць Капітульної та Замкових сходів.

Сьогоднішнє питання про ділянку викликало резонанс, хоча до проєкту рішення було критичне зауваження профільної земельної комісії – відмовити, тому ми вирішили дати таке протокольне доручення, щоб до кінця нинішньої каденції взагалі не було приводу подавати ніякі ініціативи на цій території.

Що ж до іншого питання – виділення земельної ділянки за адресою вул. Олександра Довженка,5 виключно під плямою забудови котельні, про що звернулася власниця будівлі, то оскільки підстав для відмови ні в земельної комісії, ні у депутатів загалом не було, то рішення підтримали”.

Ужгородська міська рада

Залишити відповідь