Започатковуємо рубрику «Звичаї та обряди рідного краю», яку вестиме провідний методист комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР, заслужений діяч мистецтв України Іван Хланта. Сьогодні він розповість про Русальний тиждень та Зелені свята, які припадають цьогоріч на сьоме червня.
- 05.06.2020
- Новини / Традиції
- 230
- 0 Коментарів
Вам також може сподобатись


Тамада, ювелір, доктор юридичних наук, військовий хірург! Хто і від кого йде на вибори у ВР по Закарпаттю?


Прощальний вальс випускників ужгородської школи з висоти пташиного польоту


Хто винен у тому, що площа Петефі перетворилась у затоплену Венецію?


Образ Ісуса Христа “Розрушенія Ада” появився на крашанках (фото)


Побили, бл****! З’явилося відео з масової бійки на Закарпатті!


37 років дощ не падав під час освячення пасок на Закарпатті! 2019-освячення під дощем (фото)


– Do you speak паску? – Yes i speak!, – або як закарпатці жартуючи до свят готуються


Війна з Балогами, бездоріжжя, але багато фестивалів! Чим запам’ятається Геннадій Москаль закарпатцям?


Сергій Ратушняк, Михайло Ланьо, Валерій Лунченко чи Роберт Горват? Хто замінить Геннадія Москаля на посаді голови Закарпатської ОДА?


Берегово, Мукачево, Ужгород – найкрасивіші маленькі міста України (рейтинг)


Закарпатський пенсіонер варить унікальні сири з незвичайними добавками


Село на Закарпатті затопило так, що люди вистрибували з вікон: влада розводить руками (фото)


На Свалявщині 20-річний хлопець збив 14-річну дівчинку: Неповнолітню госпіталізували до реанімації Свалявської лікарні (ФОТО)
11-річний хлопець обікрав у Берегові пенсіонерку (фото)

