Журналісти розповіли про історію Нескореного військового Рустама Росула.

14 жовтня в Україні відзначають не тільки свято Покрови, але і День українського війська. Цьогоріч «Ужінформ» підготував серію нарисів про людей, які боронили незалежність, цілісність та свободу української держави на східних рубежах. Три історії – три долі. Другий нарис – про нескореного військового Рустама.

 Саша? Саша… З якого боку він мені попав? З позитивного чи негативного? Я і до того його знав, ми пересікалися в місті. А так уже дійсно познайомилися в Чопі, у прикордонному загоні в Саловці. Ми були в тій резервації, в карантинній зоні і ще неділю їх вже довозили. Ми такі приходимо, а Коля, як «авторитетний дід» сидів на ліжку в капцях. Про першу асоціацію не можу сказати так відразу – відразу про людину не скажеш, що він і як. А потім здружилися і стали як брати, постійно зустрічаємося.

«Рустам 27» – позивний лише за номером, а згодом з’явився «Космос».  Отримав повістку, то і поїхав подивитися на Східний фронт. Коли ж побачив непрофесійність, то серйозно замислився про свій обов’язок перед Україною.

Рустам РОСУЛ «Космос», ветеран АТО:

У 14-му, коли 3-тя хвиля мобілізації була. Повістка прийшло, от і вирішив піти подивитися, що там і як. У прикордонники потрапив у Чопський прикордонний загін. Там потім курс молодого бійця і поїхали. Треба ж було комусь і в караул ходити, і все інше. Не дуже хороший контингент був, більшість таких, що невідповідальні були за свої дії люди.

«Космос» отримав поранення. Кома, операції і довга реабілітація за океаном дали можливість далі вести активний спосіб життя і сподіватися на повне відновлення.

Залишити відповідь