Тиха, спокійна, але з неблагополучної сім’ї – так згадують про загиблу 13-річну школярку вчителі і односельці.

Вчора у селі Фанчиково Виноградівської міської громади трапилась трагедія. Рахунки із життям звела 13-річна школярка. Дев’ятикласницю знайшли із зашморгом на шиї. Це вже друга загадкова загибель дівчини-підлітка у селі за чотири місяці.

У соцмережі TikTok з’явилися відеоролики із закликами брати участь «в акції масового суїциду 3 березня». Як інформує УНІАН, «користувачі мережі стали постити відео з написами про те, що вони приєднаються до хвилі самогубств».

У поліції не повідомляють подробиць стосовно слідства, але відомо, що правоохоронці розглядають усі можливі версії.

Вчителі місцевої школи згадують загиблу як тиху і скромну ученицю, що мала середні успіхи у навчанні. Кажуть, дівчина була з неблагополучної сім’ї – її мати зловживала алкоголем. Батько і брат працюють найманими робітниками.

Загибла була подругою 16-річної Сабіни, котра померла за загадкових обставин у листопаді 2020 року. За офіційною версією причиною смерті став коронавірус, проте односельці заявляють, що дівчина була жертвою насилля з боку вітчима. В ході слідчих дій було проведено ексгумацію тіла Сабіни. Досудове розслідування триває.

Відомо, що дівчата були близькі, і учорашня самогубиця також могла важко переживати втрату.

Також у зоні ризику знаходиться ще одна 13-річна жителька Фанчикова – подруга вже загиблих школярок. За нашою інформацію дівчина з багатодітної родини, виховується лише матір’ю. Крім того вона давала свідчення у справі загибелі вже згаданої Сабіни, через що зазнавала психологічного тиску з боку відчима померлої подруги. Сьогодні за нею здійснюється нагляд, – пише Голос Карпат

Подробиці смерті 9-ти класниці розповів її батько:

Залишити відповідь