Член депутатської фракції “Слуга народу” закарпатець Ігор Кривошеєв розпочав свою депутатську діяльність з роботи в комітеті ВРУ з питань екологічної політики.

Загалом народний депутат дав своїм виборцям 64 обіцянки, усі з яких, станом на сьогодні, знаходяться у процесі виконання – повідомляє портал “Слово і діло“.

Однією з обіцянок нардепа стало створення умов для розвитку “зеленої” енергетики.

Не зважаючи на це, перше за що взявся нардеп – створення проблем для будівництва вітрового парку на Закарпатті, одночасно захищаючи інтереси групи олігархів, які розікрали землі Боржави у приватні руки – пишуть ЗМІ.

Серед іншого, народний депутат обіцяв боротися з незаконними вирубками лісів в Україні, зазначаючи, що для нього це являється пріорітетним та болючим питанням, позаяк сам він родом із Закарпаття, де щодня має змогу спостерігати за жахливою вирубкою дерев.

На своїй сторінці у соцмережі FB, нардеп зробив традиційне селфі із засідання комітету, де повідомив, що разом з колегами підтримав законопроєкт №0873 про заборону суцільної вирубки лісів в Карпатах.

До речі, в фб останні пости Кривошеєва почали активно “лайкати”, щоправда понад 50% лайків – ботоферми. Про це пізніше.

19 листопада президент Володимир Зеленський підписав цей закон.

Ігор Кривошеєв, якому “болить” вирубка лісів, традиційно проголосував “За”!

На відмінну від голосування за зняття депутатської недоторканості з корупціонера Я. Дубневича, коли він нібито “захворів” на один день.

Як виявилося, прийняті зміни зовсім не захищають Карпати, а навпаки – дозволяють проведення суцільних рубок та використовувати для заготівлі і вивезення деревини гусеничні трактори – йдеться у повідомленні екологів.

Зокрема екологи вказують, що закон:

– знімає мораторій на проведення рубок головного користування в окремих категоріях лісів (у високогірних лісах, що розташовані вище 1100 метрів над рівнем моря; у берегозахисних ділянках лісу тощо);

– не вводить заборони на проведення суцільних санітарних рубок, дозволяє проведення поступових рубок головного користування (можна буде зрубати ліс за декілька прийомів, лишивши на його місці підріст висотою 0,5-1,5 метра), які за фактом не сильно відрізняються від суцільних)

– дозволяє використання будь-яких видів техніки для проведення лісозаготівлі.

Зазначається, що прийнятий законопроєкт підтримало Державне агентство лісових ресурсів.

Варто додати, що закарпатці з фракції “Слуга народу” М. Лаба Та А. Костюх знали про цю аферу та не голосували за цей розпіарений Кривошеєвим законопроєкт.

Нагадаємо, у своїй передвиборчій програмі Ігор Кривошеєв обіцяв запровадити кримінальну відповідальність за незаконну вирубку лісів.

Не зважаючи на протягнутий закон, на ЗеПлатформі в Ужгороді продовжується окозамилювання під виглядом громадських обговорень на тему боротьби з лісовою мафією. На словах – боротьба, по факту – допомога мафії.

Джерело!

Залишити відповідь