Арт-простір «Стрілка» в Ужгороді за останні кілька днів став темою для різних дотепних мемів на тему ОЧІКУВАННЯ VS РЕАЛЬНІСТЬ, що свідчить, як мінімум, ПРО:

Перше. Ужгородці вміють гуртуватися для відстоювання інтересів свого міста. Бо, крім арт-простору «Стрілка», виселили ще й місцевих гастролерів зі скверу на площі Корятовича, які облаштували собі тут all inclusive зі справлянням нужди привселюдно.

Друге. Ужгородська влада вчиться дослухатися до думки містян.

Третє. Тема притирання місцевих і приїжджих на Закарпатті не нова, але цього разу особлива. Люди приїжджають все-таки з-під обстрілів, потребуючи співчуття та підтримки, а також сприяння у реалізації того потенціалу, який напрацювали у себе дома й можуть розвинути тут для загального блага.

Тому ми вирішили поцікавитися, яке продовження отримала тема «Стрілки під Коштами», але не в плані хайпу, тепер уже очевидно, що навмисно підігрітого.

Тож як справи у наших гостей з Харкова, які мають статус тимчасово переміщених осіб? Про це ми поцікавилися в Олександра Секиріна, засновника All Stars Dance та Dance Academy Ukraine, який хоче (може, вже й перехотів?) створити простір творчості для дітей Ужгорода.

"Якщо треба щось чути – ми готові чути", - Олександр Секирін про "Місце щасливих людей", яке релокувалося з Коштів у Боздош

«Все ще хочу створити таку локацію. Назвемо його «Місцем щасливих людей». Де можна відчути натхнення, заряд, позитивну емоцію. Щоб бути бадьорим, радісним і ділитися цим з іншими.

Тут буде дитяча зона, де дітки зможуть займатися вокалом, малюванням, ліпкою, різьбою по дереву, танцями. З ними будуть займатися педагоги з Харкова, Ужгорода і Херсона. Вранці будуть заняття з йоги, фізичного розвитку. Сюди можна привести дитину – і вона буде гарно проводити час.  І все це для охочих безкоштовно.

Буде зона фуд-корту: лимонади, лаваші і т. д. Буде сцена для виступів як артистів, так і дітей. Там можна буде спілкуватися на різні теми, проводити різні тематичні заходи. Переселенці, наприклад, зможуть тут ділитися своїми історіями. Плануємо організувати також вечори українського кіно.

Щодо чистоти й порядку, то її гарантуємо. Будуть біотуалети.

Знаєте, зараз нам треба думати про те, що нас об’єднує, а не роз’єднує. У нас же спільні цілі. Тут будуть створені робочі місця для переселенців і місцевих людей. Ми маємо допомагати одне одному. Якщо треба щось чути – ми готові чути. Це ж діалог».

До речі, захід, проведений його командою на площі Театральній не так давно, мав успіх – благодійний концерт «Щасливе дитинство». Та й Ботанічну набережну вони прибрали .

Залишити відповідь