Українським медичним працівникам останніми роками доводиться приймати виклик за викликом: спочатку нелегкі процеси, пов’язані з реформуванням системи охорони здоров’я в цілому, потім робота в умовах епідемії коронавірусу, тепер надання допомоги військовим із початку повномасштабного вторгнення. Закарпатські медики не є винятком – вони перевантажені роботою і мають чимало проблем, що потребують нагального вирішення.     

Так, зокрема, в Ужгородській центральній міській клінічній лікарні надають цілодобову медичну допомогу мешканцям міста Ужгорода, а тепер ще й великій кількості тимчасово переміщених осіб та військовим, які потрапляють сюди з фронту.

Цей багатопрофільний медичний заклад, на базі якого розгорнуті та функціонують 18 стаціонарних відділень, підпорядковується Управлінню охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради. Цим, у першу чергу, і був зумовлений візит секретаря Ужгородської міської ради Арсена Мелкумяна до лікарні, що перебуває у стані незавершеного капітального ремонту. Потенційно заклад може мати значно більшу кількість лікарняних ліжок, ніж зараз тут розгорнуто.

На капремонт, який тут розпочало місто в 2020 р., з міського бюджету було виділено майже 1 млн. гривень у 2020 р. та близько 4 млн. гривень у 2021 р. Проте заплановані роботи не встигли завершити до війни. Тож зараз це питання потребує пильної уваги міської влади, оскільки війна триває, а наші захисники повинні мати належні умови для лікування та реабілітації.

Оглянувши приміщення лікарні, Арсен Мелкумян запевнив, що депутатський корпус працює над тим, аби виділити закладу додаткове фінансування, а місто в цілому зацікавлене в тому, щоб лікарня функціонувала на повну потужність, адже численність населення збільшилася на 25 тисяч офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб.

Деталі візиту на сторінці у ФБ Арсена Мелкумяна:

Залишити відповідь