З 00:00 11 лютого 2022 року на території Закарпаття вводять «червону зону».

Таке рішення прийняла Державна комісія ТЕБ та НС. Про це повідомив голова облдержадміністрації Віктор Микита.

«На жаль, динаміка захворюваності та поширення COVID-19 — загрозлива. Навчальні заклади області вже переведені на дистанційну форму навчання, ліжка, що виділені для хворих на коронавірус, поступово заповнюються», — прокоментував очільник краю.

Необхідно розірвати ланцюг передачі вірусу для того, щоб не було надмірного навантаження на систему охорони здоров’я регіону.

За словами Віктора Микити, МОЗ України системно моніторить ситуацію в областях, наша ж викликає об’єктивне занепокоєння.

«Звертаюся до усіх краян з проханням дотримуватися карантинних обмежень, вакцинуватися від COVID-19 та берегти своє здоров’я й здоров’я своїх близьких», — додав голова облдержадміністрації.

Обмеження червоної зони

: – робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос; -Робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо; -Робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл; -Робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів; -Проведення масових заходів; -Робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки

Ці обмеження не діють у випадках, коли 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть «зелений» COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години) або сертифікат про одужання.

Залишити відповідь