Ми інформували про смерть 16-річної дівчини на Виноградівщині. Жахлива подія мала місце 4 листопада у селі Фанчиково.

Днями про страшне горе розповіли в програмі Говорить Україна. Офіційна причина смерті – гостра серцево-легенева недостатність, пневмонія. 

"Як така тварь і тота су*** кончена можуть бути на волі?", - закарпатці у соцмережах обурені тим, що вітчим, якого звинувачують у вбивстві 16-річної дівчинки, вільно розгулює містом


Як розповів в студії програми Говорить Україна поліграфолог Ігор Іщук, під час проходження тестування Степан, тримався спокійно і відстоював свою позицію також досить впевнено. 

В результаті проходження поліграфу підтвердився факт інтимних зносин Сабіни з вітчимом. Але дівчині на той час ще не було навіть 14 років.  

В кінці програми батько померлої дівчини написав заяву до поліції на Степана і його заарештували. Мати Сабіни сказала, що не хоче жити зі своїм чоловіком, ‘‘бо він гвалтував і побив’’. 

Після зйомок програми, як виявилось, вітчима померлої школярки відпустили і він продовжує жити зі своєю дружиною. Цей факт обурив жителів Виноградівщини. Вони активно обговорюють страшні події і в соцмережі. 

‘‘Так нащо треба било цирк робити в студії затримувати и пускати додому значить це лиш шоу и. Суханов добрий тоді’’ – гнівається Мучичка Марта.

Дехто ж просто не стримує своїх емоцій:

‘‘Як така тварь і тота сука кончена можуть бути на волі??? Та їх там нарас розстріляти треба було?!! Бідна Сабінка шо она перенесла це Тихий Ужас!!’’ – не витримує Szvetlana Garda.
‘‘Тварь кончена тай мамаша’’ – додає Oksana Vartsaba.


Водночас люди пишуть, що їм і надалі доведеться жити в страху, адже вони вважають саме Степана винуватцем смерті молодої дівчини:

‘‘Він і дальше буде вбивати і йому за це нічого не буде… А люди най тепер у страхові живуть(’’ – розчарувалась Вікторія Віліновська.

Також люди не розуміють, як після скоєного чоловік міг опинитись на волі:

‘‘Обох судити довічно. у голову не вкладається, що то за матір – різати з них солити та давати їсти. емоції зашкалюють і худоба береже своїх дітей’’ – обурюється Ірма Волощук.

Джерело

Залишити відповідь