Зараз телевізор є звичайним пристроєм, який вважається обов’язковим предметом в кожній оселі. І часто виникає необхідність купівлі нового апарата, якщо, приміром, в приміщенні був проведений ремонт (і хочеться доповнити інтер’єр чимось новеньким) чи мав місце переїзд до іншого житла, або ж просто виникла необхідність замінити старий пристрій.

В будь-якому випадку на покупця очікує багатий вибір різноманітних виробників та моделей телевізорів, зостається тільки обрати максимально підхожий варіант. Окрім технічних параметрів, важливо також під час вибору пристрою звернути увагу на діагональ екрана (32, 42, тв 50, 60” тощо) та обов’язково врахувати площу кімнати, де знаходитиметься апарат. Адже від цього залежатиме комфортний та безпечний для зору перегляд фільмів, спортивних подій, телепередач тощо.

Обираємо діагональ телевізора правильно

Запам’ятайте важливе правило: ніколи не купуйте величезні телевізори для малих кімнат. Це, по-перше, зіпсує інтер’єр і покаже суцільний несмак, а по-друге, перегляд ТВ-контенту буде просто жахливим та викликатиме неабиякий дискомфорт.

Отож, обрати підходу діагональ можна наступним чином:

  • Врахуйте відстань від екрана до дивана чи крісла. Запам’ятайте: діагональ телевізора має бути втричі меншою за відстань до глядача. Приміром, для ТВ з 40-дюймовим екраном відстань повинна складати не менше 2,3 м, для 50” – 2.7 м, для 60” – 3 м і т.д.;
  • Не забувайте про роздільну здатність. Тут все просто: чим більша діагональ, тим вищою повинна бути роздільна здатність. До прикладу, 32” – HD, 50-60” – Full HD, вище 50-60” – Ultra HD. Даний параметр впливає на якість відображення картинки та її деталізацію;
  • Визначіться, куди саме вам потрібен телевізор. Для кухні чи дитячої віддавайте перевагу пристроям з діагоналлю до 32 дюймів. Для спальні чи загалом великої кімнати можна сміливо брати варіант з екраном на 50 чи 60”. А все, що вище – підхожий вибір для офісних приміщень, залів, закладів громадського харчування (якщо ви провадите підприємницьку діяльність).

Окрім згадано вище, також упевніться, що телевізор, який ви розглядаєте для купівлі, можна встановити або на тумбу, або на стіну (має для цього все необхідне), пристрій оснащений широким функціоналом, захистом від дітей, тварин, є легким та практичним.

Не менше значення має і виробник: віддавайте перевагу відомим брендам, адже це гарантована якість, відмінні експлуатаційні характеристики та присутність сучасного функціоналу та опцій.

Залишити відповідь