Зважаючи на стрімке поширення COVID-19 в області, керівництво Закарпатської ОДА провело нараду стосовно пасажирських перевезень у разі можливого посилення карантину.

Як їздитиме транспорт, якщо Закарпаття перейде у червону зону?

Перший заступник голови облдержадміністрації Олег Коцюба обговорив це питання із представниками структутурних підрозділів ОДА, поліції, епідеміологів та закарпатськими перевізниками.

  «Ми стрімко наближаємося до «червоної зони», тому мусимо розглянути усі можливі варіанти та узгодити план дій. Тільки такими спільними зусиллями й дотриманням карантинних заходів безпеки можемо утримати під контролем ситуацію, захистити життя й безпеку людей», – повідомив Олег Коцюба.

У разі, якщо громадський транспорт зупиниться, як того вимагають обмеження «червоної зони», необхідно забезпечити перевезення медичних працівників та працівників «критичної» інфраструктури для забзепечення життєдіяльності області. Перевізники уже працювали в таких умовах навесні. Тоді були розроблені спеціальні регулярні маршрути, які можна запровадити й у разі потрапляння області до червоної зони.  

Залишити відповідь