Новий голова ОДА звернувся до закарпатців

10 грудня 2021 року Віктора Микиту призначили головою Закарпатської обласної державної адміністрації. Зазначимо, що Віктор Микита народився 1979 року в селі Ільниця Іршавського району.

І от зараз новий голова ОДА звернувся до жителів найзахіднішої області України. Нижче публікуємо оригінальний авторський текст.

“Це надзвичайно відповідальна місія, яку Президент України Володимир Зеленський довірив мені у непростий час. Для мене це велика честь та відповідальність.
Складна соціально-економічна ситуація в громадах, завершення реформи децентралізації та вирішення пов’язаних із цим супутніх питань, проблеми екології й лісової галузі, боротьба з поширенням COVID-19 та необхідність зміцнення системи охорони здоров’я тощо.

Ці та інші виклики щоденно стоять перед громадою області. Відсьогодні усі ці виклики та їх подолання є моїми пріоритетними завданнями й завданнями моєї команди.

За останні місяці Закарпаття пережило складні політичні потрясіння, які негативно вплинули на репутацію нашого мультинаціонального краю, котрий завжди вирізнявся високою культурою, повагою та толерантністю.

Президент України Володимир Зеленський та голова Закарпатської ОДА Віктор Микита

Упевнений, що, об’єднавшись, зможемо подолати ці негативні процеси, стабілізувати роботу усіх гілок влади, системно та ефективно вирішувати питання захисту прав національних меншин, збереження та розвиток їхньої етнічної, культурної та мовної самобутності, консолідувати зусилля органів місцевого самоврядування заради добробуту і розвитку регіону.

Збільшення державних та іноземних інвестицій у Закарпаття, розбудова інфраструктури та розвиток Українських Карпат, створення сприятливих умов для ведення бізнесу та збільшення робочих місць, розширення співпраці з нашими закордонними партнерами, а також підвищення спроможності громад можливе лише в умовах спільної злагодженої роботи усіх інституцій.

Я народився, виріс та проживаю в Закарпатті, тут народилися і живуть мої діти, тут поховані мої предки. Закарпаття – це мій дім та моя родина, і зробити його успішним – справа честі та особистої гідності.

Більшу частину свого життя я служив українському народові, боровся з організованою злочинністю заради спокою і безпеки наших громадян у мирних містах та селах. Я продовжую служити українському народові й сьогодні. Сподіваюся на підтримку та ефективну роботу. Слава Україні!”, – написав новий голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

Залишити відповідь