Воїн 128 окремої грісько-штурмової бригади гравець Ужгородського клубу “Лісоруби” Данило Богуславський Данило Богуславський загинув на Херсонщині, рятуючи з поля бою пораненого побратима та захищаючи Україну від російських окупантів. Про сумну звістку з фронту повідомив брат полеглого Героя Рома Богуславський.

Не можу і не хочу писати цих слів, не хочу приймати і сприймати цих новин….До останнього відкладав публікацію цього посту… та стрічкою вже шириться хвиля співчуття, тож, напевне, потрібно вимовити ці слова вголос.

Незабаром мій брат повернеться з війни до рідного міста. З Херсонської області до рідного Ужгорода. Повернеться на щиті. Мій молодший братик, мій Данік, Даня, Данічка…

Все життя я намагався оберігати його від негараздів і думав, що захищаю брата від усіх небезпек. Насправді, це він завжди захищав мене і піклувався про мене. Навіть коли ми обидвоє опинилися в лавах української армії, Данік завжди все купував у двох примірниках – собі та мені. Він завжди спочатку думав про когось з родини, а вже потім про себе.

Сім’я для брата завжди була на рівні культу. Саме він є наріжним каменем, навколо якого ми всі гуртувалися. Неможливо собі уявити кращого сина, брата чи шовгора. На відео знизу закарбовані моменти 30-го дня народження Дані, який припав на коронавірусний рік і який він вирішив відсвяткувати не з друзями, а зі своєю родиною. Саме тоді ми з Tanya Bletska вирішили повідомити всім, що чекаємо на народження Стефки, подарувавши брату дитячий ползунок. І він несамовито радів цьому і наступним поповненням в B-family.

Данік пішов на війну добровольцем. Я завжди розумітиму і поважатиму його вибір. Але від цього не стає легше.

Данило Богуславський , я люблю тебе, Брате. Я пишаюся тобою, Брате. І я не знаю і не уявляю як далі без тебе, Брате…

Повертайся, мій Даня. Ми чекаємо на Тебе..

Я люблю тебе, Брате. Я пишаюся тобою, Брате.  І я не знаю і не уявляю як далі без тебе, Брате, - На війні загинув гравець знаний закарпатець (ВІДЕО. ФОТО)

Співчуття висловив і Рух підтримки закарпатських військових:

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям полеглого захисника.

Залишити відповідь