Прощання з воїном ЗСУ Максимом Дубовим відбулося в Ужгороді на Пагорбі Слави 11 квітня. Попрощатися з героєм прийшли родичі та побратими.

Дівчина загиблого воїна Катерина Сафарова розповіла: “Ми обоє із Луганської області. Народилися в місті Старобільськ, виросли. Потім разом переїхали в Сіверськодонецьк, тому що він там служив. Ми жили весь час там. Тут живуть його мама і його вітчим. Він мене відправив сюди, сказав, щоб він не хвилювався, що йому так буде спокійніше, щоб я поїхала”.В Ужгороді попрощалися з воїном ЗСУ Максимом ДубовимСуспільне Закарпаття

За словами Катерини, вони з Максимом прожили разом понад 5 років.

"Я дуже чекала дзвінка від нього, але нічого не вийшло, я не дочекалася", - Дівчина загиблого воїна, з яким сьогодні попрощалось Закарпаття, розповіла яким був 25-річний Герой (ВІДЕО)

“В останні 9 днів він не телефонував, тому що їх відправили під місто Попасна. Зв’язку там не було, нічого не було. 7 квітня я дуже чекала дзвінка від нього, бо вони мали помінятися, але нічого не вийшло, я нічого не дочекалася просто. От і все. Він, правда, був героєм, він був дуже хорошою людиною. Я навіть не знаю, як описати, щоб ви зрозуміли. Він, навіть, вночі, о 4 ранку міг поїхати по сардельки й огірки для мене, тому що мені хотілося…”, — розповіла Катерина Сафарова.

Максиму Дубовому 21 лютого виповнилося 25 років. Хлопець був старшим солдатом. Він захищав Батьківщину на сході нашої держави. Він загинув 7 квітня в місті Попасна Луганської області через попадання міни в окоп, де він був. Максим отримав осколкові поранення несумісні з життям.В Ужгороді попрощалися з воїном ЗСУ Максимом Дубовим

Суспільне Закарпаття

Залишити відповідь