Уляна Супрун через епідемію коронавірусу попросила водія трохи опустити скло на одному вікні, але той відмовився, побоявшись протягу.

Колишню в.о. голови МОЗ Уляну Супрун і її чоловіка висадили з таксі на півдорозі через прохання відчинити вікно, щоб убезпечити себе від COVID-19. Про це Супрун розповіла у Facebook у вівторок, 29 грудня.

“Вірус SARS-CoV-2 передається повітряно-крапельним шляхом. Швидше за все це може трапитися при тривалому контакті (більш як 15 хвилин) і на близькій відстані (менш ніж 1,5 метра) від інфікованої людини. Ще швидше, що це відбудеться в невеликому і погано провітрюваному приміщенні. Наприклад, в таксі”, – написала вона.

Через це Супрун і її чоловік, коли їдуть в таксі, просять хоча б на два сантиметри опустити шибку на одному вікні.

“Але водій сказав, що не хоче цього робити через те, що утворюється протяг. А він боїться захворіти. Тоді ми сказали йому, що від протягу не передаються небезпечні збудники хвороб, на відміну від задушливого повітря. Пробували розповісти про дослідження. Але він не захотів нас слухати. Зате запропонував вийти на півдорозі з авто. Водій злякався міфічного протягу більше, ніж реального COVID-19”, – пояснила Супрун.

Подружжю довелося викликати інше таксі, де водій спокійно відчинив вікно на прохання і довіз до пункту призначення.

Залишити відповідь