Минай із запізненням приїхав на стадіон і відмовився виходити на поле (була інформація, що через аномальні стрибки коефіцієнтів). Закарпатці замкнулися в роздягальні та не проводили нормальної розминки. У підсумку команда все ж погодилася зіграти з Шахтарем – матч розпочався з 35-хвилинним запізненням.

Головний редактор журналу “Футбол” Артем Франков поділився своєю версією подій, що трапились перед матчем 25-го туру УПЛ.

“Агентурна інформація щодо Миная. Повинні були програти у три-чотири м’ячі. Почали ставити, попливли коефіцієнти… Але справа не в коефіцієнтах або обіцянках Баранки про чесний футбол до кінця, а в небажанні команди виконувати вказівку щодо зливу. Йдеться про непокору більшості гравців – як мінімум.

Друга і, схоже, основна версія: невихід на гру – єдиний спосіб повернути величезні гроші, які вкладені в ставки (хтось із оточення Миная). А ось вийти – небезпечно, тому що Шахтар заб’є розібраному супернику п’ять голів. Ставки зайдуть, і тоді почнеться потужний “шухер” за участю МВС (аномальні ставки під прицілом – гадаю, букмекери при таких розкладах не мовчать).

Джерело в поліції підтверджує. Ось тільки не підтверджує участі або навіть уваги від УАФ і її дорогого комітету… Поки, до надходжень нових відомостей, розбираємося. Однак! У хлопців конкретний тупик. Так, гравці – заручники, але ніхто не заважає їм розповісти про свою позицію. Думаю, нас чекає чимало відкриттів”, – написав Франков у своєму телеграм-каналі.

Шахтар, звичайно ж, захопив ініціативу та розігрував затяжні атаки. Не сказати, що Минай дуже організовано оборонявся, але довгий час “гірники” не могли створити чогось небезпечного. Активним був Соломон, але його постріл був неточним, а удар Тете з передачі Манора заблокували захисники.

Минай тим часом розганяв дуже непогані контратаки. Суперник грав неагресивно (хіба що Степаненко виділявся зарядженістю на боротьбу), тому закарпатці легко проходили від власних воріт до чужих за лічені секунди. Двічі на ударній позиції опинявся Пиняшко, однак йому бракувало влучності. Також непогано бив Бойко – і знову неточно.

На 30-й хвилині Шахтар все ж відкрив рахунок. Допоміг стандарт. Минай раз відбився, другий, але третім темпом “гірники” дотиснули Закарпаття – Степаненко замкнув навіс точним ударом у кут. Дентінью в схожому епізоді міг подвоювати перевагу, але з подачі Тете пробив у стійку. Захисники Миная жахливо грали в штрафному, не заважаючи впритул розстрілювати ворота.

На старті другого тайму Шахтар забив вдруге. Додо і Тете розірвали правий фланг, після чого останній м’яко накинув на дальню стійку – туди набіг Соломон. Манор міг відзначитися трішки раніше, однак його удар потягнув Попович. Потім вже Додо (!) з центру штрафного головою влучив у стійку.

Незабаром рахунок став розгромним – Попович не порозумівся з оборонцями, виникла обрізка. Дентінью підхопив м’яч і відкинув на Майкона. А крапку в матчі поставив Степаненко. Захист Миная навіть не намагався відібрати м’яч. Нуль зусиль. Атака закарпатців навпаки намагалася забити гол престижу, але Угочукву не реалізував два супершанси.

Минай програв і втратив усі шанси залишитися в УПЛ. Команда офіційно вилітає в Першу лігу за тур до фінішу – наздогнати конкурентів математично неможливо.

Джерело


Залишити відповідь