Нардеп-тамада Ігор Кривошеєв, який скандально відомий кадровими рішеннями щодо претендентів на участь у виборах до ОТГ, пролобіював на посаду керівника Тячівської районної держадміністрації свого помічника-консультанта – Аверіна Тимура.

Не зважаючи на те, що відбір голів РДА відбувався нібито через систему LIFT, до кінця переважно змогли пройти тільки близькі нардепу люди.

Хто він новий голова Тячівської РДА

Тимур Аверін, згідно поданої е-декларації, працював у сигаретному бізнесі та являвся представником ТОВ” БРИТІШ ТОБАККО СЕЙЛЗ ЕНД МАРКЕТИНГ УКРАЇНА”. Новопризначений голова РДА задекларував майже півмільйона гривень готівки!

Цікаво, що на посаду голови РДА не було призначено Вадиму Носу, який боровся за депутатський мандат від Слуг народу на 72 окрузі (входить Тячівщина), а нині – намагається розрахуватися з боргами перед членами ДВК та агітаторами. Натомість І. Кривошеєв призначає свого помічника з сумнівним реноме.

Власне, доля В. Носи спіткала майже усіх, хто був поруч з нардепом Кривошеєвим у період президентської та парламентської кампанії.

Хто він новий голова Тячівської РДА

Залишити відповідь