Минулого тижня на Закарпаття приїхав “Ревізор”. Нова ведуча програми Юлія Панкова разом із командою побувала в Ужгороді та Мукачеві. Як стало відомо інтернет-виданню “PMG.ua”, у місті над Латорицею провели ревізію не лише у відомому ресторані “Графський двір” та в студії краси “Propaganda”.

Навідалися журналісти Нового каналу і в ТРК “Щодня”. Там “Ревізор” перевірив “Бістро”. Цей заклад харчування користується попитом серед містян, адже подібних закладів у центрі міста нема. Зазначимо, що здебільшого там харчуються люди, які працюють в центральній частині Мукачева, і ходять у “Бістро”, аби швидко пообідати.

Ревізор перевірив Бістро у ТРК Щодня

Як стало відомо інтернет-виданню “PMG.ua” із власних джерел, перевірка тривала довго. Команда “Ревізора” прийшла на інспекцію вранці близько 10 год. Ревізія ж тривала майже до 16 год. Чи отримав заклад відзнаку “Ревізора” – у “Бістро” наразі не повідомляють. Про це ми дізнаємося у новому сезоні програми. Однак зазначимо, що табличку “Ревізор рекомендує” у закладі ми не побачили.

Нагадаємо, що в Мукачеві все ж залишилася, як мінімум, одна відзнака “Ревізора”. Її отримав ресторан “Графський двір”. Натоміть у студії краси “Propaganda” табличку Юлія Панкова не залишила.

Залишити відповідь