3 кандидати претендують на посаду голови Довжанської об’єднаної територіальної громади на Закарпатті.

Про це повідомив виконавчий директор закарпатського відділення Асоціації міст України Олег Лукша, інформує UA: Закарпаття.

Територіальна громада створена на межі двох районів – Іршавського та Хустського. До її складу входять 3 сільські ради: Довжанська, Приборжавська та Липецько-Полянська.

Завдання на майбутні 10 місяців – сформувати територіальну громаду, її структурні підрозділи, передати майно, яке в підпорядкуванні райдержадміністрації до ОТГ, каже кандидат на посаду голови Довжанської ОТГ, самовисуванець Віктор Симканич:

«Так як усі об’єкти знаходяться в управлінні районних структур і вони потребують значних капіталовкладень, у Липецькій-Поляні двохзмінне навчання. У Довжанській громаді найбільша школа району знаходиться – 800 учнів. 300 з яких відвідують школу в другу зміну. Це теж питання. Комунальні вулиці, як в Довгому, так і Приборжавському, і в Липецькій-Поляні потребують ремонту»

Довжанська ОТГ потребує туристичного розвитку, розповідає кандидат на посаду голови Довжанської ОТГ Валерій Шандра, самовисуванець:

«Маємо унікальний пам’ятник архітектури – помісний маєток графа Телекі, який потрібно включити в усі туристичні шляхи області. Про який ми постійно говоримо. Зараз пройшов лицарський турнір у цьому помісному маєтку. І тому я думаю дуже перспектив є багато у плані туризму. Але основне – це треба піти на зустріч підприємцям».

Транспортне сполучення – це ще одне питання, яке потребує вирішення в Довжанській громаді, – каже кандидат на посаду голови Довжанської ОТГ Іван Маюрець, партія «Слуга народу»:

«Сполучення, щоб було хоча б раз у дві години. Щоб люди могли добиратися, а не чекали якісь із районів маршрути. Які при стані наших доріг відміняються і т.д. Ми це можемо як на рівні місцевому – місцеві або часні».

Вибори в ОТГ відбудуться 22 грудня

Залишити відповідь