До виборів залишився практично тиждень! Ми розпочинаємо огляд партій від Закарпаття. Першою взяли до уваги партію “Патріот”.

Вдала назва! Чому? У період піднесення громадських позицій, відновлення цінностей українського суспільства, назва партії, на наш погляд, є Вдалою

Молоді обличчя у списку! Щодня з екранів, сайтів, білбордів закликають до перезавантаження влади. Говорять, що в політику повинні прийти молоді люди, які готові ламати олігархічну, готові розбудовувати державу, а не наповнювати власні офшорні гаманці. Список від Закарпаття якраз так і виглядає. Сформований людьми, які можуть стати новими обличчями у ВР.

Лідер – Михайло Чурило! Головний пріоритет – це інтереси України! Сам говорить, що чітко усвідомлює, що найголовніша мета – побудова нової України. 
Найголовніші задачі:
– розширення мережі центрів допомоги малозабеспеченим верствам населлення 
– соціальні програми для людей похилого віку
– реконструкція та розбудова спортивної інфраструктури
– якісне довкілля для всіх вікових груп
– збереження існуючих та створення нових зелених зон
– підтримка обдарованних дітей
– європейські умови лікування
– створення нових робочих місць

Інтереси України – це вищий пріоритет для кожного патріота!

Інтереси України – це вищий пріоритет для кожного патріота!Михайло Чурило чітко усвідомлює, що найголовніша мета – побудова нової України. Найголовніші задачі:- розширення мережі центрів допомоги малозабеспеченим верствам населлення – соціальні програми для людей похилого віку- реконструкція та розбудова спортивної інфраструктури- якісне довкілля для всіх вікових груп- збереження існуючих та створення нових зелених зон- підтримка обдарованних дітей- європейські умови лікування- створення нових робочих місцьПартія «Патріот» – єдина республіканська партія, яка приймає участь у виборах та забезпечить безпеку в кожному домі. Патріоти відстоюють гуманістичні принципи миру, партнерства, довіру в людей та віру в Україну.

Опубліковано Михайлом Чурилом Вівторок, 9 липня 2019 р.

Програма партії! Написана грамотно! Прочитати можна тут

А Ви що думаєте про партію “Патріот”?

Залишити відповідь