Новообраний голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков провів своє перше засідання, на якому порушив карантинні установки.

Детальніше про засідання розповідає прес-служба Закарпатської ОДА.

Повідомляється, що в п’ятницю, 11 грудня, новий голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков провів своє перше засідання, на якому зустрівся з силовиками і обговорив питання захисту прав національних меншин в Україні.

Голова Закарпатської ОДА порушив карантинні обмеження (ФОТО)

За словами Полоскова, прояв будь-яких антиукраїнських дій на Закарпатті – неприпустимий. Він заявив, що всім жителям області необхідно бездоганно дотримуватися українського законодавства і будувати поважні взаємини з усіма народами.

Він також зазначив, що варто уникати виконання національних гімнів інших держав у владних установах, а візити іноземних чиновників повинні бути чітко регламентовані і відповідати чинному законодавству.

Голова Закарпатської ОДА порушив карантинні обмеження (ФОТО)

Після Анатолій Полосков зустрівся з представниками силових структур, де дозволив собі порушити карантинні установки. Справа в тому, що під час зустрічі чиновник опустив захисну маску, відкривши ніс. Відзначимо, що подібне носіння маски є неприпустимим.

Залишити відповідь