За невиконання розпорядження погрожують адміністративною відповідальністю

У мережі з’явилось розпорядження Ужгородського військкомату. У ньому голів ОСББ міста зобов’язують упродовж тижня скласти поквартирний список чоловіків 18-60 років.

За невиконання розпорядження погрожують відповідальністю за частиною 2 статті 210 Кодексу адміністративних правопорушень, яка застосовується до призовників, військовозобов’язаних та резервістів за повторне протягом року порушення правил військового обліку.

Голів ОСББ Ужгорода зобов’язали здати список чоловіків, які підлягають призову (ФОТО)

Залишити відповідь

Цей запис має один коментар

  1. Yulius

    В статті https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/Військовий_облік_та_бронювання_військовозобов%27язаних_і_призовників_в_державних_установах,_на_підприємствах,_організаціях написано: «Військовий облік здійснюється з урахуванням в Україні порядку декларування та реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб, організовується і безпосередньо ведеться державними органами, а також підприємствами, установами та організаціями, в яких призовники і військовозобов’язані працюють (навчаються) (пункт 15 Порядку). Реєстрація паспортних даних, прописка громадян України ведеться в Центрах надання адміністративних послуг. Нехай працівники військових комісаріатів звертаються туди для отримання списків. Голови ОСББ не вповноважені збирати такі дані.