«Гаманець» дрібних контрабандистів Рахівщини» та  скандально відомий борець за будівництво готельного комплексу «Свидовець» Василь Теличук знову намагається повернутися до влади, – про це пише Перший

«Гаманець» дрібних контрабандистів Рахівщини» намагається повернутися до влади

Багато проєктів та порушень, які шкодять екології під його керівництвом супроводжувалися скандалами з журналістами та екологами, але кошти від самовільних рубок і нині годують лісокрада.

Деталі  

Василь Теличук, очолював Ясінянське лісомисливське господарство понад 6 років тому. У листопаді 2020 його звільнив тодішній Голова Державного агентства лісових ресурсів Василь Кузьович, з формулюванням «за некомпетентність і грубі порушення» з посади т. в.о. директора Рахівського лісодослідного господарства. До того Василь Теличук «прославився» з призначенням у Великобичківському лісомисливгоспі, коли разом із першим заступником Закарпатського управління Ігорем Коцуром намагався очолити лісгосп ніби-то з подачі ексочільника ДаЛРУ Андрія Заблоцького. А до Великобичківського він керував Ясінянським лісомисливгоспом по своїм налагодженим схемам. Але у Бичкові з чим прийшов з, тим і пішов, колектив лісгоспу, зустрівши його з бензопилами, не пустив його навіть на поріг.

Додамо

Далі на період карантину його призначили в Рахівський лісгосп. Одразу в засобах масової інформації та в правоохоронних органах його призначення викликало резонанс і шквал критики. Всім відомо, що з подачі Теличука в Ясінянському лісомисливгоспі було допущено незаконних рубок аж на 7 мільйонів гривень! Схеми лісокрада викрили СБУ спільно з ДБР після детального обстеження лісосік і довівши, що тодішнє керівництво держпідприємства привласнило державні кошти .

Залишити відповідь