Природу можна досліджувати, поєднуючи з відпочинком. Так, щороку в рамках Тижня географічного факультету підрозділ проводить наукову конференцію студентів, після якої молодь організовує собі релакс на свіжому повітрі як винагороду за сумлінну підготовку. Запросили відпочити 16 квітня й Медіацентр.

Географічний факультет улаштував свій «Боґрач фест»

Надворі чудова погода, яскраве сонце, а студенти геофаку активно демонструють кулінарні здібності: розпалюють вогнище, чистять і нарізають овочі, м’ясо, додають спеції, готуючи наваристий смаколик. «Боґрач фест» – так умовно називають цей захід, де головною родзинкою є, звісно, загальновідома закарпатська страва.

Географічний факультет улаштував свій «Боґрач фест»

«Ми традиційно щороку після конференції збираємося на такий невеличкий «Боґрач фест», адже географи багато працюють на свіжому повітрі й потребують хорошого обіду. Географи, лісівники і землевпорядники досліджують ландшафтну складову. А вона без боґрачу поганенько досліджується, тож у такий спосіб намагаємося уникнути неточностей ☺», – коментує доцент кафедри фізичної географії та раціонального природокористування Роман Славік.

Головна мета заходу – неформальне спілкування викладачів і студентів, заохочення молоді до навчання та пробудження справжнього командного духу.

На кафедрі неодмінно є людина, яка вміє приготувати смачний боґрач. І з власного досвіду можу сказати, що ця страва справді смакувала кожному присутньому, а студенти вкотре довели – студентське життя не буває нудним!

Діана Магоч,
студентка відділення журналістики,
Медіацентр

Залишити відповідь