У чемпіонаті області з футболу у першій лізі завершився сезон, а от у вищій лізі команди відіграли матчі передостаннього туру.

Ще в суботу «Поляна» та виноградівський «Севлюш» вирішили долю першого та другого місця, зігравши внічию – 3:3.

А от за третє місце боротьба триватиме до заключного туру. Мукачівський МФА 20 жовтня змарнував свої шанси вибороти бронзову сходинку достроково. У матчі МФА-«Вільхівці» команди з’ясовували між собою стосунки щодо долі третього місця. Саме гості для мукачівців є безпосереднім конкурентом у боротьбі за бронзу. Господарів влаштував би навіть нічийний результат, а от гостей задовольняв лише переможний рахунок для них.

Матч розпочався досить несподівано для підопічних Віктора Ряшка, чи не в другій своїй атаці вільхівчани заробили право на кутовий. Подачу зі стандарту в падінні головою в оточенні оборонців МФА зумів замкнути Олександр Грицькевич й відкриває рахунок у матчі. Як виявилося цей м’яч став визначальним у цьому поєдинку.

Господарі хоч і володіли ініціативою, взяли м’яч під контроль, та до голевих нагод не доходило. Підопічні Юрія Бучка вибудували справжній автобус перед власним карним майданчиком, пройти який було занадто важко гравцям МФА. А на останньому рубежі бездоганно діяв Віталій Гринишин.

Найреальнішу нагоду відновити рівновагу наприкінці першого тайму мав нападник господарів Іван Станкович, який зумів пройти воротаря й покотив м’яч уже в пусті ворота, та Гринишина  підстрахували захисники й вибили м’яч вже з лінії воріт.

Другий тайм також тривав за повної переваги МФА, та пробити вільхівську стіну ніяк не вдавалося. І знову вже в заключні хвилини зустрічі супер-удар вийшов у Івана Станковича, який цілив з розвороту у дев’ятку воріт суперника, але супер-сейв виконав Гринишин, який в карколомному стрибку переводить м’яч на кутовий. З якого щось витиснути не вдалося. Тож МФА зазнає поразки, і доля третього місця переноситься ще на тиждень. Саме 27 жовтня МФА зіграє заключний матч на виїзді ще з одним претендентом на бронзу – концівським «Витязем». (юнаки – 12:0)

А от концівська команда на виїзді зуміла переграти іршавську «Бужору» – 0:2 (0:1). Ще один матч у Рахові між місцевими «Карпатами» та ФК «Середнє» завершився на користь господарів – 2:1 (0:3).

Турнірне становище: «Севлюш» – 47 очок; «Поляна» – 38; МФА – 32; «Витязь», «Вільхівці» – 30; «Карпати» – 27; «Середнє» – 14; «Бужора» – 7.

А от у першій лізі західної зони призери були відомі зазделегідь. Тож команди відіграли заключні матчі задля власного іміджу.

Тож маємо такі результати: ФК «Сільце» – ФК «Заріччя» – 2:2 (юнаки +:-); ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 1:0 (4:1); ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Н.Коропець» (Н. Коропець) – 1:2 (1:1); ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Бобовище» – 1:1 (5:1);

ФК «Боржавське» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 2:2 (2:2).

ФК «Колос» (Іванівці) – вихідний

Турнірне становище: «Колос» (Іванівці) – 52 ; «Колос» (Ракошино) – 44; «Бобовище» – 40 ; «Н.Коропець» – 35; «Сокіл» – 28; «Боржава» – 24; «Невицький замок» – 23; «Заріччя», «Сільце» – 20; «Ф.Медвідя» – 19; «Боржавське» – 4.

У східній зоні трійка лідерів також сформувалася ще тур тому назад, тож команди в більшості грали в своє задоволення. А результати такі: ФК «Вонігово» – ФК «Копаня» – 4:3 (юнаки – 7:2); СК «Тячів» – ФК «Терново» – 7:0 (юнаки – 3:0); ФК «Ялинка» (В.Бичків) – ФК «Іза» – 6:0 (+:-); ФК «Вишково» – ФСК «Говерла» – 5:4 (0:3); ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Хуст» – 1:3 (4:0). ФК «Діброва» (Н.Апша) – вихідна.

Турнірне становище: «Тячів» – 47 очок; «Хуст» – 41; «Говерла» – 38; «Іза» – 31; «Вишково», «Ялинка» – 30; «Копаня» – 28; «Вонігово» – 27; «Діброва» – 25; «Гірник» – 10; «Терново» – 9.

Тож чемпіонат завершиться за тиждень – пройде заключний тур у вищій лізі. А в першій лігах «Тячів» та іванівський «Колос» поборються за звання абсолютного чемпіона першої ліги.

Uzhgorod.net.ua

Залишити відповідь