Для любителів фотографування є чудова можливість відвідати майстер-клас відомого фотографа із Іршавщини.

 У неділю, 28 липня, о 15:00 к.ч. в “Довге хаб – простір твоїх можливостей” (Будинок культури) відбудеться зустріч із майстром чорно-білого портрета – Валентином Кузан!

На вас чекає лекція “Дивовижна документальна фотографія”, тонкощі, лайфхаки і мережування та майстер-клас “5 рівнів майстерності в фотографії і як ними рухатись”.

Ця зустріч не тільки для тих, хто хоче займатися фотографією, а і для тих, кому цікаво розширити свій естетичний світогляд і побачити дещо важливе прямо у себе під носом

Фотограф Валенти Кузан на Батьківщини проведе майстер клас

Заслужений художник України Володимир Микита 

Фотограф Валенти Кузан на Батьківщини проведе майстер клас
Фотограф Валенти Кузан на Батьківщини проведе майстер клас


Писменниця Оксана Забужко


Весільна фотографія

Фотограф Валенти Кузан на Батьківщини проведе майстер класЖадан і Собаки”

Довідка:
“Перше закарпатське весілля Валентин Кузан фотографував у шістнадцять — підміняв свого батька, який, хоч і не був фотографом за професією, підзаробляв за допомогою камери. Навчатися Валентин поїхав до Ужгорода і вступив на журналістику. Стажуючись у місцевій газеті, причепився до колеги-фотокора» і попросив пояснити, як працює витримка і діафрагма. Відтоді Валентинові доводилося фотографувати «все-все-все», бути в опозиції до несмаку, замислитись про документальну зйомку і почати роботу над власним проектом. Тепер він живе в Києві і  працює в агентстві ділової фотографії The Gate Agency, а поза роботою знімає українських митців і збирається видати книгу їхніх портретів.” – з матеріалів інтернет-портала “Media Lab.Online”.

Фото Валентина Кузана

Фотограф Валенти Кузан на Батьківщини проведе майстер клас

Залишити відповідь