ФОТО/ВІДЕО. У Чехії й Словаччині на вихідних падав кольоровий сніг

Особливо мальовничими з кольоровим сніговим покриттям виглядають лижні траси й зимові санаторії в горах, пишуть чеські ЗМІ.

У Чехії й Словаччині на вихідних падав кольоровий сніг. Як повідомив Словацький гідрометеорологічний інститут, це пов’язано з тим, що рожевий пил зі Сахари досяг теренів країн у південно-західному повітряному потоці.

ФОТО/ВІДЕО. У Чехії й Словаччині на вихідних падав кольоровий сніг

Внаслідок незвичного явища сніг, який зараз покриває більшість теренів Чехії й Словаччини, забарвився в рожевий й помаранчевий кольори.

Přes Středozemní moře dorazil nad střední Evropu saharský písek, který dává sněhu oranžový nádech. Taky u vás pozorujete…

Опубліковано Český hydrometeorologický ústav Неділя, 7 лютого 2021 р.

«Над Сахарою внаслідок вітрів у повітря потрапила велика кількість часток пилу, який завдяки південному повітряному потоку досяг старого континенту. Частки пилу в повітрі обмили опади і на снігу їх добре видно», – пояснила причину явища метеоролог Дагмар Гонсова.

Особливо мальовничими з кольоровим сніговим покриттям виглядають лижні траси й зимові санаторії в горах, пишуть чеські ЗМІ.

Таким снігом у суботу засипало й інші країни Європи, зокрема, іспанські Піренеї, Францію, Швейцарію, австрійський Тироль.

Залишити відповідь