Знову поступилися «Кішварді». Хоч і зі значно меншим рахунком, ніж це було 3 липня перед початком чемпіонату.

Тепер гра була набагато змістовніша та яскравіша. І це при тому, що «минайці» вийшли з відпустки всього тиждень тому, а його суперник вже на повну готується до офіційних ігор.

Наша команда загалом відійшла від першого товариського поєдинку, хоч і не припиняла тренування з акцентом на фізичну підготовку. Грати матч з «Кішвардою» довелося у густий туман, який явно не допомагав футболістам. З плюсів – гра відбувалася на натуральному трав’яному полі, що значно краще, ніж на «штучці». До речі, для нас – це перша гра в році в таких умовах.  

І «Минай» демонстрував на такому полі хорошу гру. Можна сказати, що вона була якісніше та змістовніше, ніж в середу. До того ж, суперник у нас був набагато серйозніший. Зрештою, «Кішварда» наразі всього на 8 очок відстає від місця, який дає право грати у Лізі Європи (поки що вони 7-мі у турнірній таблиці після першого кола).

Тим не менше, «минайці» вели гру: контролювали м’яч, вміло пресингували, працювали без м’яча та створювали моменти. Могли забити Гегедош, Допілка після розіграшу кутового, не один шанс мав Маїк. Відзначився Кіча, але його гол не зарахували через офсайд.

Непогане враження справляли і потенційні новачки. Один з них теж ледь не відзначився голом.

На жаль, ми не забили, а ось господарі – так. Вони вміло реалізували контратаку на 62-ій хвилині. До речі, одним з асистентів забитого м’яча був закарпатець Віктор Гей.

Незважаючи на результат, за словами представників тренерського штабу команди цей матч можна оцінити позитивної оцінкою. Закарпатці грали «під серйозними навантаженнями», без звичної свіжості в ногах, і у такому стані продемонстрували непоганий футбол. Це додає позитивних емоцій в рамках підготовки до весняної частини чемпіонату.

Наступний товариський матч команда проведе 18 січня – в Дебрецені, теж з командою Вищої ліги Угорщини.

ФК Минай

Залишити відповідь