У 30 турі Минай приймав Волинь. Це був матч за вихід до УПЛ. Матч у якому перемогу святкує команда із Закарпаття.
Єдиний гол у матчі з передачі Василя Пиняшки забив А. Ткачук.

Огляд матчу

Лучанам потрібна була лише перемога, а закарпатців влаштовувала нічия. Команди дуже активно розпочали – пішла гра на зустрічних курсах, моменти виникали на обох кінцях поля. За гостей могли забивати Мартинюк і Куліш, за господарів – Пеняшко та Ахмедзаде. Однак рахунок залишався незмінним.

Єдиний гол до перерви забив Минай, коли Ткачук розрядив гармату з-за меж штрафного майданчика. М’яч полетів точно в кут – голкіпер не встиг зреагувати. Волинь на перших хвилинах атакувала цікавіше та гостріше, але поступово підсідала та втрачала контроль над ситуацією.

У другому таймі Волинь також видала кілька активних 5-хвилинок, але Минай був ближчим до гола. Книш, Голодюк і Нурієв пробачили гостям, не реалізувавши хороші нагоди. За лучан найкращий шанс відновити інтригу змарнував Климець. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу господарів – 1:0.

Минай набрав 62 очки та став чемпіоном Першої ліги! У наступному сезоні закарпатці гратимуть в УПЛ. Волинь – п’ята.