На Закарпатті вибори проводилися у дев’яти ОТГ – Оноківська, Холмківська, Косонська, Керецківська, Кам’янська, Зарічанська, Довжанська, Великоберезнянська та Горондівська ОТГ.

Обласний штаб “Слуги народу” очолював народний депутат Ігор Кривошеєв, який гарантував перемогу партії на місцевих виборах.

Насправді, результат президентської партії в Закарпатській області виявився ледь не найгіршим в усій Україні!

Холмківська ОТГ – Ужгородщина

Фіаско Зеленського та його команди на Закарпатті

Основну ставку штабу було зроблено на одну з найбагатших в Закарпатті громад – Холмківську ОТГ. Тут від партії СН Кривошеєв виставив кандидатуру юного викладача УжНУ. Щоправда ЗМІ повідомляли про цей договорняк, ще до того як закарпатські слуги оголосили про офіційний прийом онлайн заявок кандидатур на посаду голови та депутатів від СН.

Десятки білбордів, два політтехнологи, польовики, веб-ЗМІ, радіо, пролачені Fb-сторінки партії та кандидата, провокації відносно конкурентів та десятки тисяч доларів – все це не допомогло партії “Слуга народу” набрати навіть задовільний результат.

Після підрахунку голосів стало відомо, що президентська партія просто катастрофічно програла вибори – з 26 депутатів до Холмківської ОТГ пройшов всього 1 (!) представник СН, а кандидат на посаду голови зайняв третє місце з чотирьох претендентів. Це враховуючи той факт, що основному конкуренту було зареєстровано двійника.

  • Вачиля Тетяна (діючий сільський голова) – 3756 голосів (75.07%);
  • Піган Михайло – 602 голосів (12.03%);
  • Лешанич Мирослав (Слуга народу) – 514 голосів (10.27%);
  • Вачиля Віктор (двійник) – 131 голосів (2.61%).

Різниця між слугою Лешаничем та переможцем Вачилею складає 3242 голосів, 75% проти 10%! Повний провал!

Годі вже казати й про підбір кадрів на депутатський корпус – сокласник нардепа Кривошеєва, який обкрадав матерів військових та людина діючого мера Ужгорода, який виступав за знищення цієї ж ОТГ. Як результат – програно 25 з 26 округів.

Оноківська ОТГ – Ужгородщина

Тут представники закарпатського штабу Слуги Народу висунули на посаду голови громади Юрія Повхана – діючого депутата Невицької сільської ради, яка увійшла в ОТГ. Повхан – товариш народного депутата від партії “Слуга народу” Михайла Лаби, який до нардепівської каденції являвся обожнюваним сільським головою Невицького.

На своїй вотчині, в ОТГ яку М. Лаба створював, представник команди “зелених” здобув аж четверте місце, програвши діючому сільському голові Оноківців – Машіці Павлу.

Юрій Повхан набрав майже вдвічі менше голосів ніж переможець, або ж 36.10% проти 18.59%.

  • Машіка Павло (діючий сільський голова, самовисуванець) – 526 голосів;
  • Ковач Іван (самовисуванець) – 347 голосів;
  • Білень Ярослав (самовисуванець) –  313 голосів;
  • Повхан Юрій (Слуга народу) 271 голосів.

Заріччанська ОТГ – Іршавщина

Чергове фіаско “Слуги народу”. Тут представник партії “Слуга народу” набрав 23 голоси на посаду голови ОТГ! Переможець, самовисуванець Васько Марина – 1946 голосів! Кандидатура Кривошеєва здобула 1.02% голосів виборців!

Довжанська ОТГ – Іршавщина

Самовисуванець Симканич Віктор виграє у Маюрця Івана, який здобув 1625 голосів.

Великоберезнянська ОТГ – Великоберезнянський район, округ нардепа Михайла Лаби (СН)

На виборах до цієї громади з великим відривом перемагає діючий голова Великоберезнянської селищної ради Богдан Кирлик.

За нього віддали голоси 1301 осіб, які взяли участь у голосуванні.

Кандидат від “Слуги Народу” не зміг скласти гідної конкуренції Б. Кирлику.

Керецківська ОТГ, Свалявщина, округ нардепа Михайла Лаби (СН)

До її складу входять 2 населені пункти: Керецьки та Березники. ОТГ утворилася у жовтні цього року. На посаду голови претендувало 7 кандидатів. Самовисуванець Михайло Мушка (805 голосів) впевнено перемагає представника слуг народу – Івана Чикивдю, який зайняв третє місце набравши всього 405 голосів.

Горондівська ОТГ – Мукачівщина

До громади входять с. Горонда та с. Страбічово. Впевнену перемогу здобуває самовисуванець Іван Туряниця.

Примарні перемоги “Слуги народу”

Представники політсили влади перемогли у 2 із 9 ОТГ тільки тому, що під партійним брендом пішли вже діючі голови сіл, які і без партійної символіки користувались популярністю та перемогли би на цих виборах.

В Косонській ОТГ кандидата на голову громади від Зе всіляко підтримував місцевий олігарх, власник басейнів та аквапарку Олексій Іванчо. На території його закладів з термальними водами працюють члени родин великої частини населення ОТГ. Без заслуги обласного штабу – перемагає діючий сільський голова Олександр Товт.

В Кам’янській ОТГ перемогу здобув сільський голова с. Арданово Станинець Михайло, який спочатку планував йти самовисуванцем, однак, все-таки погодився підтримати бренд “Слуги народу”. Аналогічно Косонській громаді – без участі та заслуг обласного штабу, перемагає кандидат від Зе!Команди.

В цілому команда нардепів Кривошеєва-Лаби-Костюха зазнала просто феноменальної поразки на виборах до ОТГ. Одна справа створювати видимість роботи на президентських та парламентських виборах, зовсім інша – структуризована розбудова партії на місцях. Закарпатським штабом СН остаточно провалено репетицію чергових місцевих виборів.

Щоправда в нардепа Ігоря Кривошеєва своя думка з цього приводу, його влаштовують всі результати, більше того – виявляється він переміг:

З іншого боку “Слуга народу” вчергове продемонструвала, що на даний момент це найсильніша і найбільш підтримувана політична партія в Закарпатській області.
Смішно читати про цей результат, як про поразку.
Рахуй Те😎

Нардеп вважає, що з партій СН набрала найбільше депутатів, то ж це абсолютна перемога. Звісно, адже більшість кандидатів були самовисуванцями, яких, за результатами виборів, в рази більше в усіх депутатських корпусах ОТГ ніж слуг. Інші партії просто не висували своїх кандидатів.

Джерело

Залишити відповідь