Колишній арбітр ФІФА Сергій Шебек оцінив роботу Ярослава Козика в матчі 18-го туру УПЛ Львів – Колос.

“Козик припустився двох грубих помилок. Але перед тим, як їх аналізувати, хотів би зробити своєрідний вступ. У кожної команди є свої провокатори, які за рахунок симуляцій намагаються заробити для себе дивіденди – пенальті, жовті картки, вилучення для суперника. Наприклад, Дмитро Коркішко – у СК Дніпро-1, Назарій Русин – у Зорі і, як виявилося, Ярослав Богунов – у Львова.

У виконанні Богунова була відверта симуляція, за яку він повинен був отримати жовту картку і вільний удар в напрямку своїх воріт. Але Козик перебував в невдалій позиції, бачив момент зі спини, через що і помилився.

Друге помилкове рішення – в межах штрафного Сарнавський правою рукою торкнувся м’яча і за інерцією викотився за межі. Вже там Сарнавський поклав ліву руку на м’яч. Але важливий момент – перед воротарем в радіусі 15-20 метрів взагалі нікого не було з гравців Колоса. Тобто, ніхто не міг зіграти на підборі і загрожувати воротам. Тому про червону картку і мови бути не може”, – зазначив Шебек в коментарі UA-Футбол.
https://football24.ua/ukrayina_tag50819/

Залишити відповідь