Як інформує Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України, чопський міський голова Валерий Самардак та міжгірський селищний голова Віталій Цімбота підготували відеозвернення до Офіс Президента України та до Володимира Зеленського особисто.

Чопський міський голова Валерий Самардак звернувся до Офіс Президента України з приводу затримки коштів з ДФРР на будівництво міського водогону, а саме – 3 млн.грн. ни будівництво ділянки мережі водопостачання та 5 млн.грн. на зведення водозабору підземних свердловин.

Нагадаємо, Кабмін затримує виплату органам місцевого самоврядування виплату 7.6 млрд.грн з фонду регіонального розвитку і 2.5 млрд.грн. субвенції на соціально-економісний розвиток.

Також до Президента України та до прем’єр-міністра звернувся Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко, аби не позбавляти міста коштів, передбачених у Держбюджеті України на 2019 рік на програми соціально-економічного розвитку громад

Звернення Чопського міського голови

Чопський міський голова Валерий Самардак звернувся до Офіс Президента України з приводу затримки коштів з ДФРР на будівництво міського водогону, а саме – 3 млн.грн. ни будівництво ділянки мережі водопостачання та 5 млн.грн. на зведення водозабору підземних свердловин.Нагадаємо, Кабмін затримує виплату органам місцевого самоврядування виплату 7.6 млрд.грн з фонду регіонального розвитку і 2.5 млрд.грн. субвенції на соціально-економісний розвиток.Також до Президента України та до прем’єр-міністра звернувся Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко, аби не позбавляти міста коштів, передбачених у Держбюджеті України на 2019 рік на програми соціально-економічного розвитку громад.Офіс Президента України Кабінет Міністрів України , Cabinet of Ministers of Ukraineї Асоціація міст Українии Урядовий портал Чопська Рада Закарпаття онлайн Час Закарпаття Економічна правда Українська правда UA: Суспільне мовлення УКРІНФОРМ Телеканал Новин 24 Громадське радіо 112.ua#поверніть_гроші_громад #Асоціація_міст_України #Закарпатське_РВ_АМУ #Офіс_Президента_України #Чопська_рада #Володимир_Зеленський #Уряд #ДФРР

Опубліковано Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України Понеділок, 19 серпня 2019 р.

У свою чергу міжгірський селищний голова Віталій Цімбота звернувся до Володимира Зеленського з проханням розблокувати фінансування реконструкції дитячого дошкільного закладу за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток у сумі 8 806 786 грн.

Нагадаємо, Кабмін затримує виплату органам місцевого самоврядування виплату 7.6 млрд.грн з фонду регіонального розвитку і 2.5 млрд.грн. субвенції на соціально-економісний розвиток.

Звернення Міжгірського селищного голови Віталія Цімботи

Міжгірський селищний голова #Віталій_Цімбота звернувся до ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ – ПРЕЗИДЕНТ УКРАІНИ з проханням розблокувати фінансування реконструкції дитячого дошкільного закладу за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток у сумі 8 806 786 грн. Нагадаємо, Кабмін затримує виплату органам місцевого самоврядування виплату 7.6 млрд.грн з фонду регіонального розвитку і 2.5 млрд.грн. субвенції на соціально-економісний розвиток.Також до Президента України та до прем’єр-міністра звернувся Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко, аби не позбавляти міста коштів, передбачених у Держбюджеті України на 2019 рік на програми соціально-економічного розвитку громад.Офіс Президента України Кабінет Міністрів України Асоціація міст України Урядовий портал Міжгірська районна рада Міжгір'я Новини Міжгірський портал Закарпаття онлайн Час Закарпаття Економічна правда Українська правда UA: Суспільне мовлення УКРІНФОРМ Телеканал Новин 24 Громадське радіоо 112.ua#поверніть_гроші_громад #Асоціація_міст_України #Закарпатське_РВ_АМУ #Офіс_Президента_України #Міжгірська_селищна_рада #Володимир_Зеленський #Уряд #ДФРР

Опубліковано Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України Вівторок, 20 серпня 2019 р.

Залишити відповідь