Про це на сторінці у ФБ повідомив Руслан Каганець :

Дрони на ЗСУ чи неіснуючу велодоріжку?

Або як спиз#дити 2 000 000 гривень до кінця року у Великому Березному.

Я думав що Оноківська ОТГ , з корупціонерами пані Теслою і Лейбою пробили дно.

Але..

Вчора відбулося засідання сесії Великоберезнянської селищної ради.

Голова ради Богдан Кирлик включив у порядок денний питання виділення 2 мільйонів гривень на добудівництво велодоріжки. Гроші мають бути переведені підрядній організації до 31 грудня цього року. Тому, скоріше за все,роботи по цьому добудівництво уже виконані, тому це тягне на злочинний зговір.

Голова хитро включив дане питання в один проект рішення з питанням зарплати медпрацівників.До того ж він ” обіцяє”, що два мільйони будуть повернуті міжнародними партнерами наступного року. Але це лише з його слів…

Депутати ставили на голосування розподіл цього рішення на два окремі рішення. Але Кирлик і його депутат не підтримали таку пропозицію, що засвідчено голосуванням. Також не були почуті пропозиції депутатів, щодо виділення цих коштів на ЗСУ.

2 мільйони поки, що не пішли нікуди.

Поки, подивимо чи в депутатів є совість.

Бо жителі Березного поки мовчать…

Два мільйони на велодоріжку: У Закарпатті місцева влада спекулюючи на виплатах зарплати медикам намагається протягнути скандальне рішення (ДОКУМЕНТ)
Два мільйони на велодоріжку: У Закарпатті місцева влада спекулюючи на виплатах зарплати медикам намагається протягнути скандальне рішення (ДОКУМЕНТ)

На ситуацію відреагував очільник району Юрій Гузинець – голова Ужгородської районної державної адміністрації:

Ми повинні чітко розуміти, що перемога у війні – завдання не тільки Збройних сил України, а й обов’язково кожної територіальної громади.

Перемога залежить від нас усіх. І тому зекономлені кошти територіальних громад повинні спрямовуватися на підтримку Збройних сил, вони мають іти на армію та озброєння, а не на велодоріжки, бруківку, мости, озеленення чи ремонт парків.

Кожна зекономлена гривня повинна мати конкретну мету — зміцнення обороноздатності нашої країни. Збройні сили потребують не лише наших слів підтримки, а й реальних ресурсів для забезпечення їх ефективної роботи.

Вчорашнє рішення включити на сесію Великоберезнянської селищної ради питання виділення 2 мільйонів гривень на добудівництво велодоріжки в один проєкт з рішенням щодо виплати заробітної плати медпрацівників особисто для мене є обурливим.

Прикриваючись виплатою заробітної плати медиків, «протягати» рішення щодо виділення коштів на велодоріжку – це вершина цинізму.

У цей надскладний час для нашої країни, коли кожна гривня може зробити різницю у підтримці обороноздатності, витрати на такі інфраструктурні об’єкти залишаються невиправданою розкішшю.

Вважаю, що ці питання обговорення зарплати медичних працівників та добудови велодоріжки потрібно розділити.

Замість тиску та шантажу – забезпечити об’єктивний розгляд цих питань на рівнях депутатського корпусу.

Особисто, як голова Ужгородської РВА, зроблю все можливе, щоб запобігти таким розподілам коштів.

Гроші мають бути спрямовані на підтримку наших військових.

Залишити відповідь

Цей запис має один коментар

  1. Вася

    Так кожна паскудь при владі думаж, що вона накраде грошей, а потім звалить з ними за кордон. І пофіг на війну, ЗСУ і такий рідний край.