Клята війна забрала життя ще одного Героя. Загинув Думен Юрій з Рахівщини.

Майже кожного дня родини захисників із Закарпаття отримують болючі звістки про смерть їхніх рідних, Які захищаю Україну втратили найцінніше що мали — життя.

Так чергова “похоронка” прийшла на Рахівщину у Богданську територіальну громаду, загинув молодий захисник з села Розтоки.

“У боях, захищаючи нашу державу, загинув воїн 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, заступник командира взводу — молодший сержант Думен Юрій Юрійович”, – повідомила Рахівська районна рада.

Думен Юрій до останнього був вірний Військовій присязі, стоячи на захисті територіальної цілісності та незалежності своєї Батьківщини, воїном з великої літери. У полеглого Героя залишилися батьки, дружина і дитина.

“Йдуть у засвіти найкращі життя… Ті, кому б творити Україну, продовжувати рід український, бути нашим майбутнім. Натомість вони стають нашою історією. Героїчною пам’яттю і вічним болем…Хай земля буде пухом. Вічна пам’ять Герою!”, – йдеться у дописі райради.

Юрій Думен (Сірко), навіки в наших серцях. Друже, ти був і залишився справжнім. Пам’ятаю нашу останню розмову про майбутнє, плани… Шкода, дуже шкода. Співчуття рідним., – Костя Щербей

Друже, ти був і залишився справжнім: На війні загинув молодий закарпатець, вдома на нього чекала дружина та маленька дитина (ФОТО)
Друже, ти був і залишився справжнім: На війні загинув молодий закарпатець, вдома на нього чекала дружина та маленька дитина (ФОТО)

Залишити відповідь