Сьогодні, 28 січня, відбулася сесія Мукачівської районної ради, на якій депутати нарешті підтримали усі питання порядку денного, які необхідні для розблокування процесу передачі майна та виплати заробітних плат бюджетній сфері.

Як повідомив кореспондент Mukachevo.net з зали засідань, перед початком сесії відбулося засідання президії, на якому сторони погодились на пропозицію Михайла Лабоша та визначили порядок головування на засіданнях.

Відтак, було погоджено, що головуватимуть члени президії почергово, згідно з кількістю набраних голосів на виборах: представник від Команди Андрія Балоги, Батьківщини, Слуги народу, ОПЗЖ та Рідного Закарпаття відповідно.

Саме з цього моменту було досягнуто компромісу і знайдено механізми розблокування роботи в залі.

Відкрив сесію Михайло Лабош і пакетним голосуванням було прийнято половину питань порядку денного, а тоді наступну частину засідання вже проводив представник від Батьківщини – тоді депутати проголосували за решту питань порядку денного. Опісля сесію закрили.

“За” голосувало 38 депутатів, зареєстрованих у залі.

Можна констатувати, що влада змушена була пристати на конструктивну пропозицію, аби розблокувати проблемні питання, які турбують тисячі людей, і залишити позаду спроби “протягнути” на голову районної ради Михайла Ланя. Саме через ці намагання заручниками політичних ігор стали вчителі, медики, голови громад та бюджетні установи і взагалі увесь процес децентралізації новоствореного Мукачівського району.

Нагадаємо, проголосувати за дані питання депутати Мукачівської районної ради намагались кілька разів, але ніяк не могли дійти згоди. Раніше представники фракцій “Слуги народу”, “Рідне Закарпаття” та “Батьківщина” саботували сесії.

Залишити відповідь